Wybór laptopa dla kobiety 2500 zł

byłam przez weekend w paru sklepach i mam zaproponowane takie laptopy, powiedzcie mi, czy one będą dobre i który będzie lepszy?


Nie gram w gry. Czasami pracuję w programach biurowych, ale od tego mam laptop służbowy. Laptop w domu ma być lekki, przenośny i aby dało się go zabrać na wakacje.

1 polubienie

Huawei będzie rakieta. Bierz śmiało.

Jeśli wybór jest między tymi dwoma laptopami to Huawei lepszy.

Huawei jest petardą przy tym Asusie. Alternatywnie możesz zobaczyć jeszcze Acer Swift 3:

Natomiast moim zdaniem - Huawei ponad wszystko tutaj.

Równie dobrze może wziąć Lenovo, ale wszystkie będą słabsze od Huawei i do tego mają połowę jego baterii.

Praktycznie w poprzednim temacie podobne propozycje:
Huawei MateBook D 14’ Ryzen 5/8GB/256/Win10 FHD
Huawei MateBook D 14’ Ryzen 5/8GB/480/Win10 FHD
Matryca FULL HD matowa IPS o szerszych kątach widzenia, aluminiowa obudowa przy tym lekki mobilny to 14 calowy model waga poniżej 1,5kg, procesor na poziomie i5U 8 generacji, podświetlana klawiatura, zintegrowana grafika vega 8 na poziomie MX130 więc wystarczy do mniej wymagających gier, dobre wyniki pracy na baterii. Moim zdaniem bardzo udany model.

Ewentualnie 15 calowe
HP 15 Ryzen 5-3500/8GB/256/Win10
Posiada gorsze wykonanie od poprzedników choć dalej akceptowalne, matryca FULL HD IPS, wydajniejszy procesor.

Nawet się nie zastanawiaj tylko bierz huaweja - kumpela kupiła w markecie od ręki super wykonany na taki tani sprzęt :slight_smile:


Tu widzę jeszcze jest promocja
huawei-wakacje - dostajesz zestaw z plecakiem i głośnikiem przenośnym
huawei-biuro - dostajesz zestaw z pakietem Microsoft Office, antywirusem Norton i drukarką Canon

1 polubienie