Wybór laptopa

Mam do wyboru trzy laptopy i nie mogę się zdecydować, który wybrać. Oto one:

  1. Sony VAIO VGN-FZ21M

  2. [Asus F3SG-AP103C](http://www.komputronik.pl/Notebooki/Asus/Uniwersalnosc optymalne_serie_do_domu_i_biura_A8_F3_Z_X_A6/seria_F3 doskonaly_stosunek_wydajnosc_/_cena/seria_F3S__wydzielone_uklady_graficzne/Asus_F3SG_AP103C/pelny,id,54756/)

  3. IBM Lenovo ThinkPad SL500

Jak widać wszystkie lapki są w mniej więcej w cenie 3000zł. Jak macie jakieś inne propozycję to proszę pisać. Zależy mi na procku dwurdzeniowym oraz karcie dedykowanej.

Ja bym brał tego ASUSA .

jeżeli zależy ci na karcie niezintegrowanej, i masz 3tys. zł to weź lepiej Lenovo ThinkPad R61 NF5DEPB

Ma świetne parametry, dobry procesor, dobra karta i bardzo dobre wykonanie.

ten asus ok, tylko obudowa się wyciera

na pewno asus jest z nich najwydajniejszy i najbardziej atrakcyjny cenowo

Dobra fajnie. Tylko ten Lenovo ma taką dziwną kartę. Z tego co czytałem to tak karta jest kompromisem między osiągami, a jakością. A powiedzcie co takiego jest nie tak w Sony Vaio. Po za tym to ten Asus nie jest za taki jak na to co oferuje? Macie jakieś propozycje spoza listy?

Zależy do czego będziesz go używał bo jak nie grasz to można wybrać z większą ilością ramu ale za to z gorszą grafiką .

Zależy mi dość na wydajności. A co powiecie na Lenovo IdeaPad Y530? Można go dostać już w sklepach MediaMarkt, ale ja poczekam do grudnia może stycznia.

Na allgro jest pełno laptopów za okazyjne ceny . Niedawno widziałem tam lapka z 4gb ramu i z wydajną grafiką za niecałe 2000 zł.

Tak tylko Compala :stuck_out_tongue: jakoś mi te lapki nie pasują.

A co myślicie o tym Lenovo Y530, jest jego bardzo dużo wersji, wersja z Media Markt ma 4GB RAMu, procek 2.0GHz coś z serii P7xxx, kartę g. GeForce 9300M, i ma zwykły napęd DVD+/-RW i kosztuje teraz 3200 zł a wersja która jest na allegro kosztuje 4000 zł i ma BluRaya, 4GB RAMU DDR3, procek Intela z serii P8xxx chyba nawet P8400 i ma grafikę 9500M, tak można się nie źle nabrać, bo ktoś mi powiedział że jest w Media Markt ten Laptop a tu się okazuję że to jego gorsza wersja, tak samo na stronie producenta są zupełnie inne dane niż w sklepach…

bo to są wersje składanie specjalnie dla sklepu