Wybór laptopa

(Bartekviper) #1

Mam do wyboru trzy laptopy i nie mogę się zdecydować, który wybrać. Oto one:

1. Sony VAIO VGN-FZ21M

2. [Asus F3SG-AP103C](http://www.komputronik.pl/Notebooki/Asus/Uniwersalnosc optymalne_serie_do_domu_i_biura_A8_F3_Z_X_A6/seria_F3 doskonaly_stosunek_wydajnosc_/_cena/seria_F3S__wydzielone_uklady_graficzne/Asus_F3SG_AP103C/pelny,id,54756/)

3. IBM Lenovo ThinkPad SL500

Jak widać wszystkie lapki są w mniej więcej w cenie 3000zł. Jak macie jakieś inne propozycję to proszę pisać. Zależy mi na procku dwurdzeniowym oraz karcie dedykowanej.

(zaklik) #2

Ja bym brał tego ASUSA .

(Micoud81) #3

jeżeli zależy ci na karcie niezintegrowanej, i masz 3tys. zł to weź lepiej Lenovo ThinkPad R61 NF5DEPB

Ma świetne parametry, dobry procesor, dobra karta i bardzo dobre wykonanie.

(mati75) #4

ten asus ok, tylko obudowa się wyciera

(niezDarek) #5

na pewno asus jest z nich najwydajniejszy i najbardziej atrakcyjny cenowo

(Bartekviper) #6

Dobra fajnie. Tylko ten Lenovo ma taką dziwną kartę. Z tego co czytałem to tak karta jest kompromisem między osiągami, a jakością. A powiedzcie co takiego jest nie tak w Sony Vaio. Po za tym to ten Asus nie jest za taki jak na to co oferuje? Macie jakieś propozycje spoza listy?

(zaklik) #7

Zależy do czego będziesz go używał bo jak nie grasz to można wybrać z większą ilością ramu ale za to z gorszą grafiką .

(Bartekviper) #8

Zależy mi dość na wydajności. A co powiecie na Lenovo IdeaPad Y530? Można go dostać już w sklepach MediaMarkt, ale ja poczekam do grudnia może stycznia.

(zaklik) #9

Na allgro jest pełno laptopów za okazyjne ceny . Niedawno widziałem tam lapka z 4gb ramu i z wydajną grafiką za niecałe 2000 zł.

(Bartekviper) #10

Tak tylko Compala :stuck_out_tongue: jakoś mi te lapki nie pasują.

(Jonek29) #11

A co myślicie o tym Lenovo Y530, jest jego bardzo dużo wersji, wersja z Media Markt ma 4GB RAMu, procek 2.0GHz coś z serii P7xxx, kartę g. GeForce 9300M, i ma zwykły napęd DVD+/-RW i kosztuje teraz 3200 zł a wersja która jest na allegro kosztuje 4000 zł i ma BluRaya, 4GB RAMU DDR3, procek Intela z serii P8xxx chyba nawet P8400 i ma grafikę 9500M, tak można się nie źle nabrać, bo ktoś mi powiedział że jest w Media Markt ten Laptop a tu się okazuję że to jego gorsza wersja, tak samo na stronie producenta są zupełnie inne dane niż w sklepach...

(mati75) #12

bo to są wersje składanie specjalnie dla sklepu