Wybór laptopa

Witam,

Chciałbym kupić sobie laptopa głownie do filmów, internetu, czasami jakieś gry. Będzie się również zdarzać że komputer będę zabierał do szkoły lub znajomych.

Zastanawiałem sie nad Acerem 7551G.

http://allegro.pl/mocarz-acer-7551-7551 … 78661.html

Czy to dobry wybór, ktoś miał do czynienia z tym laptopem. Serię Asusów K52, X52 itd. odrzucam ponieważ jest bardzo awaryjna, sam tego nie doświadczyłem ale chodzą takie opinie po forach. Może ktoś wypowie się dokładniej na ten temat.

Jeśli ten laptop się nie nadaje to proszę o propozycję , wymogi to karta nie gorsza niż HD5650 aby pograć w jakieś gry.

Pozdrawiam

Witaj-ja ci dam rade nie alegro ,sasiad kupił acera w media markt i było z nim coś nie tak z miejsca mu wymienili,a na alegro tobie nieradze kupowac,nie będe ci doradzał jaki masz brac bo to już twoja sprawa dodam tylko,że ten acer mu smiga i jest z niego zadowolony.

A jaką kwotę maksymalną możesz wydać na laptopa i czy musi być 17.3 cala. Ten przykładowy laptop, który podałeś jest ok i do internetu i do pracy więc powinien Cię bez problemu zadowolić. Gdybyś chciał aby programy uruchamiały się szybciej jak i również strony internetowe (przy założeniu że masz Internet przynajmniej 4 Mb) to wymieniłbym procesor na szybszy. Np Core i3 330M lub 350M. Są o wiele wydajniejsze od tego procesora z Twojego przykładu a laptop taki zmieścił by się cenowo do 2000 zł

Maksymalnie do 1900zł z wysyłką.

No to w takim razie to będzie bardzo dobry wybór. Do tej kwoty nie ma szans na lepszą konfigurację. Uważam, że będzie to optymalny w tej sytuacji wybór. Na tej karcie graficznej z Twojej propozycji powinny uruchomić się wszystkie najnowsze gry ale oczywiście płynnie będą chodzić na mocno obniżonych detalach (w zależności od rodzaju gry).

TURANKANTOR13 ma tutaj świętą rację. Ja gdy kupowałem swojego Asusa N61J to też wybrałem sklep w mieście w którym mieszkam. Przepłaciłem 200zł ale przynajmniej mogłem pomacać i nie było by większych problemów z gwarancją. Nawet mi specjalnie karty gwarancji nie podbijali abym mógł po pierwszy dniu go oddać jakby coś było nie tak. Wtedy dali by mi kolejny model od ręki.