Wybór między nokią 5530 a samsungiem omnią lite

Mam do wyboru Nokię 5530 (120zł) i Samsunga Omnię Lite (240zł) i nie bardzo wiem co zrobić. Z jednej strony trochę zależy mi na cenie, ale bez przesady, wolę być zadowolony z telefonu. Co doradzacie? Nokia jest bardziej multimedialna i ma symbiana (nie wiem czy to bardziej zaleta czy wada). Znowu samsung ma win 6.5 i znów nie wiem czy to fajnie czy raczej nie. Zależy mi na stabilności i szybkości, ale jednocześnie cenię sobie funkcje multimedialne. Co myślicie na ten temat?

Mam windows mobile 6.5 na toshibie G500 i szczerze powiem że w porównaniu do innych mobilnych okienek które miałem to 6.5 jet naprawde najszybszy, zrobili duży krok na przód, Pozatym 6.5 ma swietny interface kiedys mialem okazje miec E50 na symbianie i tak wolnego systemu w telefonach jeszcze nie widziałem. Tylko po zakupie trzeba zmienić ROM w samsungach bo jak wiemy samsung wszystko psuje, mi osobiście nie pasuje jak np. samsung wstawia swoje ikonki do symbiana itp…Wole orginał. Osobiście wybrałbym Omnie Lite. Napewno też bedzie mniejsza strata wartości po roku niż w przypadku Nokii.

Dzięki wielkie, czyli postanowione :wink: Omnia Lite.