Wybór miedzy nokią a samsungiem

Hej. Mam pewien dylemat. mam za 2tyg. urodziny i rodzice pozwolili wybrać mi dowolny telefon. zastanawiam sie miedzy NOKIĄ C3 a Samsungiem Delphi. Który wybrać?

A podali jakąś kwotę cenową? Masz w jakiś sposób ograniczony wybór?

Z tych 2 co podane są, zdecydowanie wybrał bym nokie. Z 1 prostej przyczyny: ma wi-fi.

Bierz Samsunga, ma lepsze parametry, szerszą klawiaturę qwerty (będzie wygodniejsza w pisaniu) i ogólnie Samsungi są lepsze bo niezawodne (z wyjątkiem kilku nieudanych modeli).

Dodane 20.01.2011 (Cz) 14:39

Brak wifi nie przesądza o tym że telefon jest gorszy.

Jeśli koniecznie potrzebne jest komuś wifi to niech wybierze inny model Samsunga który ma wifi

Zresztą miałem już wiele Samsungów i bardzo dobrze się spisywały nawet długo po gwarancji a na Nokie ludzie narzekają że są awaryjne (nawet w trakcie gwarancji się często psują).

Lepsze parametry? Rozbawiłeś mnie. Ma jedynie ciut większy i dotykowy ekran. Rozdzielczość ekranu ta sama, aparat ten sam, a bateria słabsza.

Wygodna klawiatura? nie bardzo, bo klawisze są mało wypukłe i miękkie (gumowe) i wcale jakoś mega wygodnie się nie pisze. Nokia pod tym względem znacznie lepiej wypada. Psuje się? Mam podobny model nokii, na który też narzekają ludzie, i jakoś żadnych problemów. Tak to po prostu jest jak się telefonu nie szanuje i rzuca się nim… A swój użytkuję bardzo intensywnie, i z czystym sumieniem mogę nokie polecić.