Wybór Mikrofonu Doczepianego do Słuchawek

Witam ,

 

Kiedyś kupiłem Słuchawki z firmy ozone przestał działać po jakimś czasie .

Dźwięk nadal trzyma się dobrze . 

Zastanawia mnie jaki mikrofon kupić , by doczepić do tych Słuchawek ? https://www.morele.net/sluchawki-ozone-rage-st-niebieskie-540900/ 

Macie , może jakieś pomysły ?

Siema,

 

Zalman ZM-MIC1

hm jest ok , ale wolałbym jakiś typu by był dłuższy mikrofon taki jak podany w linku w temacie :slight_smile:

I jak zamierzałbyś go przyczepić, żeby nie oklapł? 

Jest niby coś takiego, jak Modmic, ale po pierwsze jest znacznie droższy, po drugie potrzebowałbyś powierzchni, do której przyczepiłby się magnes.

Z Zalmanem możesz zrobić tak:

Aczkolwiek już przy grubym kablu, przy słuchawce będzie dobrze zbierał.

To biorę Zalman ZM-MIC1

Tylko czy będzie mnie dobrze słychać ?? Np tak samo jak miałem tamten mikrofon ten co jest zepsuty ?

Nic praktycznie lepszego w tej cenie nie dostaniesz, sam posiadam już z 4 rok ten mikrofon cały czas chodzi jak nówka :smiley:

http://www.x-kom.pl/p/332857-mikrofon-zalman-zm-mic1.html

 

Jeżeli chodzi o doczepienie ja sobie na kablu mam przyczepione na wysokości klatki piersiowej nie na stałe tylko tym klipsikiem na kabel, nie spada a słychać mnei dobrze.

oki to biorę

wczoraj dotarl do mnie.mikrofonik      zalman ZM-MIC1 jest super dziala ma otworki by sie trzymalo kabla od sluchawek  i co najwazniesze jest czuly co jest zaleta kazdemu je polecam :wink: temacik do zamkniecia

No i to nas cieszy :slight_smile: w tych pieniądzach nie ma praktycznie równych. Ja mam go praktycznie 4 lata dalej chodzi bez zarzutu, kumplowi padł po roku lecz wymienili mu na gwarancji na nową sztukę.

u mnie do tej pory :wink: temat do zamknięcia

Kup sobie mikrofon z Wassermana :wink: Ja bardzo często nagrywam i ich mikrofonik sprawdza mi się idealnie. AH… no i cenowo fajnie stoi :slight_smile: