Wybór monitora do gier do 400 zł

Witam, moglibyście polecić jakiś monitor do 400 zł, głównie do gier (filmy oglądam raczej na TV). Wielkość jak największa… przy zachowaniu dobrej jakości (dobry czas reakcji).

Co myślicie o tym: http://allegro.pl/acer-monitor-lcd-p226 … 77888.html ?

pozdro :wink:

Witam

Kolego zastanów się nad tym 24 calowym Asusem, cena jest bardzo atrakcyjna ! http://allegro.pl/listing/product.php?i … GGNiNGU%3D

Nikt sie nie wypowie co do tego monitora? Porównójąc go do Benq G2222HDL, który leprzy? w benq nie ma regulacji w pionie, co moze byc denerwujące, bo fotel mam dosc niski;p

BenQ G2222HDL - 428 zł

Acer - idź do sklepu i porównaj kolory itp. z innymi monitorami. Od siebie mogę dodać że mój Acer 22" padł po 6 latach.

BenQ G2222HDL - raczej sobie daruj

Jak już to Asus ewentualnie Acer.

Do siebie do “firmy” od dawna kupuje Asusy (praca biurowa) i sprawują się dobrze - jeden raz z braku Asusa kupiłem Benq-a i jest wyraźnie gorszy.

Chyba miałeś do czynienia z jakimś słabym starym modelem, bo jak widać krytykujesz najlepszy model na rynku w tym przedziale cenowym. Poczytaj recenzje / testy / opinie na temat BenQ G2222HDL zamin coś napiszesz.

Witam, osobiście mam BenQ G2222HDL i nie mam powodu ,by narzekać na niego. Stoi u mnie na biurku już od 10 miesięcy,używam go codziennie - Gry , Photoshop , Filmy itp. Pracuję cały czas na nim w trybie Eco ,ponieważ odpowiada mi małe zużycie energii oraz barwa kolorów do ,której się przyzwyczaiłem , oczywiście mamy do wyboru jeszcze 5 trybów oprócz tego ,mianowicie: Standart,Game,Photo,Movie,sRGB. Można regulować samemu wiele opcji typu jasność/kontrast. Jak to nie ma opcji regulacji w pionie? :shock: Jest! W razie pytań proszę pisać. Grałem na tym Monitorku w metro 2033 , Wiedźmina 2 , Fife 12, GTA 4 i wiele innych i satysfakcjonuje mnie obraz jaki wyświetla. :slight_smile:

Po cholere mam czytać czyjeś testy, opinie jak na własne oczy widzę że jest gorszy od Asusa na sąsiednim biurku?

Obraz kiepski… Jeszcze przez DVI jakoś to wygląda ale przez VGA to totalna katastrofa… I żadna regulacja nic nie pomoże…

Skoro masz je przed nosem, to napisz jakie to są modele.