Wybór Monitora LG

Witam, chciałem prosić was o poradę co do monitora. Od długiego czasu mam chęć kupić sobie LG IPS277l i mam już 800zł na to odłożone, ale właśnie trafiłem na promocję xkomu (http://xmas.x-kom.pl/produkty/lg/32;lg-23ea63 i http://xmas.x-kom.pl/produkty/lg/39;lg-23ma73) i teraz już kompletnie nie wiem co wybrać. Mało znam się na monitorach i nie wiem  jak bardzo różnią się te wszystkie modele parametrami. Monitor będzie służyć jako drugi do 19, którą mam teraz. Nie przywykłem do proszenia o pomoc na forach ale teraz nie mam czasu zagłębiać się w temacie monitorów :wink: Jeśli ktoś się zna to prosiłbym o pomoc w doborze i wskazaniu różnic o, których świadczą ceny monitorów :wink: Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :wink:

Hej,

 

Generalnie różnice na rzecz 23MA73D-PZ TV są dwie:

  • obecność tunera naziemnej telewizji cyfrowej,
  • szerszy wachlarz złącz.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Więc który z tych trzech byłby najlepszym wyborem za ich cene? :wink:

Hej,

 

Jeśli będziesz korzystał z TV cyfrowej, to jak najbardziej 23MA73D-PZ TV; jeśli to dla Ciebie zbędny gadżet, brałbym ten drugi.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeszcze chciałbym sie dowiedzieć czy są jakieś różnice między tymi z xkomu a tym 27 calowym poza tymi czterema calami różnicy :wink:

Hej,

Z tego, co widzę po specyfikacji technicznej, to nie ma różnic - no może poza dostępnymi złączami i obecnością tunera DVB-T oraz wielkością matrycy.

Pozdrawiam,

Dimatheus