Wybór myszki ~ 80zł

Witam serdecznie.

Od kilku dni zmagam się z poszukiwaniem i wybraniem myszki komputerowej. Aktualna, która mam już jest trochę zużyta i ciężko cokolwiek na niej robić. Ale do rzeczy.

Poszukuję myszki, która musi być “na kabel” (Aktualna którą mam jest na baterie i ostatnio coś jej zaczyna odwalać.)

Co do jej przeznaczenia. Głównie grywam w gry (GTA, itd). Przeważnie też dużo siedzę w internecie, ale też mam i częste sytuacje gdzie lubię kilka godzinek coś wymodelować.

Także podsumowując. Potrzebuję myszki, która:

- Będzie na przewód,

- Będzie dobra do gier,

- Będzie dobra do programów 3D

- Będzie dobrze leżała w dłoni,

- Będzie za jakaś cenę maks. 70-80zł

 

Myślałem coś o firmie A4Tech, bo posiadam ich firmy klawiaturę i dotychczas sprawuję się bardzo dobrze.

Pozdrawiam!

Aktualnie przeglądam sobie myszki od A4Tech i upatrzyłem A4Tech Bloody V8m. Nie wiem co o tym mysleć, bo z jednej strony mam klawiature od a4tech a z drugiej to nie wiem jak ta mysz będzie leżeć w dłoni. Także chciałbym prosić o jakieś porady. Najlepiej jeśli można to korzystajcie ze strony RTVAGD bo pewnie tam będę ją zakupywał :slight_smile:

http://allegro.pl/mysz-dla-gracza-natec-genesis-gx57-4000-dpi-i5934629639.html , W cenie, którą podałeś trudno o lepszy od A4-tech wybór, no może powyższy link, lub poniższy: http://allegro.pl/mysz-gracza-graczy-natec-genesis-gx57-avago-3050-i5546641156.html - odrobinę taniej. (lepszy sensor).

A co myślisz o Bloody V8m? Na x-kom.pl jest w cenie 59,90zł

Już właściwie napisałem co myślę, ale kto pyta nie błądzi. V8m to metalowe ślizgacze oczywiście trwalsze od teflonowych, nie koniecznie lepsze. Obejrzyj jeszcze http://www.morele.net/mysz-genius-x-g510-usb-31010164101-577590/ - ten sam sensor co gx57 oraz http://www.morele.net/mysz-tracer-recon-usb-laser-avago9500-573095/ ta ostatnia wyróżnia się dobrym laserowym sensorem za relatywnie nie wygórowaną cenę. V8m za podaną cenę kupisz na allegro z podkładką http://allegro.pl/a4tech-bloody-v8m-metalowe-slizgacze-podkladka-i5449241619.html. Osobiście do tej serii wynalazków A4tech nie jestem zbytnio przekonany, ale budżet to budżet. To na tyle, życzę udanego wyboru.

Dobra to dzięki za propozycje. Jednak nie wiem czy nie będę musiał kupować tej myszki w RTVAGD. http://www.euro.com.pl/myszy-komputerowe.bhtml Coś u nich jest godnego zainteresowania? Bo jeśli nie to zamówię sobie tą genius x-g510, ale musiałbym zobaczyć ją w “realu”

Jeżeli chcesz, całkiem słusznie obejrzeć gryzonia to : http://www.euro.com.pl/myszy/natec-genesis-gx55.bhtml#opinie .

Dziękuję serdecznie. Gdy tylko tam będę zwrócę uwagę na tą myszkę i sprawdzę ją :slight_smile: