Wybór myszki ~ 80zł


(NieznajomySeba) #1

Witam serdecznie.

Od kilku dni zmagam się z poszukiwaniem i wybraniem myszki komputerowej. Aktualna, która mam już jest trochę zużyta i ciężko cokolwiek na niej robić. Ale do rzeczy.

Poszukuję myszki, która musi być “na kabel” (Aktualna którą mam jest na baterie i ostatnio coś jej zaczyna odwalać.)

Co do jej przeznaczenia. Głównie grywam w gry (GTA, itd). Przeważnie też dużo siedzę w internecie, ale też mam i częste sytuacje gdzie lubię kilka godzinek coś wymodelować.

Także podsumowując. Potrzebuję myszki, która:

- Będzie na przewód,

- Będzie dobra do gier,

- Będzie dobra do programów 3D

- Będzie dobrze leżała w dłoni,

- Będzie za jakaś cenę maks. 70-80zł

 

Myślałem coś o firmie A4Tech, bo posiadam ich firmy klawiaturę i dotychczas sprawuję się bardzo dobrze.

Pozdrawiam!


(NieznajomySeba) #2

Aktualnie przeglądam sobie myszki od A4Tech i upatrzyłem A4Tech Bloody V8m. Nie wiem co o tym mysleć, bo z jednej strony mam klawiature od a4tech a z drugiej to nie wiem jak ta mysz będzie leżeć w dłoni. Także chciałbym prosić o jakieś porady. Najlepiej jeśli można to korzystajcie ze strony RTVAGD bo pewnie tam będę ją zakupywał :slight_smile:


(askow) #3

http://allegro.pl/mysz-dla-gracza-natec-genesis-gx57-4000-dpi-i5934629639.html , W cenie, którą podałeś trudno o lepszy od A4-tech wybór, no może powyższy link, lub poniższy: http://allegro.pl/mysz-gracza-graczy-natec-genesis-gx57-avago-3050-i5546641156.html - odrobinę taniej. (lepszy sensor).


(NieznajomySeba) #4

A co myślisz o Bloody V8m? Na x-kom.pl jest w cenie 59,90zł


(askow) #5

Już właściwie napisałem co myślę, ale kto pyta nie błądzi. V8m to metalowe ślizgacze oczywiście trwalsze od teflonowych, nie koniecznie lepsze. Obejrzyj jeszcze http://www.morele.net/mysz-genius-x-g510-usb-31010164101-577590/ - ten sam sensor co gx57 oraz http://www.morele.net/mysz-tracer-recon-usb-laser-avago9500-573095/ ta ostatnia wyróżnia się dobrym laserowym sensorem za relatywnie nie wygórowaną cenę. V8m za podaną cenę kupisz na allegro z podkładką http://allegro.pl/a4tech-bloody-v8m-metalowe-slizgacze-podkladka-i5449241619.html. Osobiście do tej serii wynalazków A4tech nie jestem zbytnio przekonany, ale budżet to budżet. To na tyle, życzę udanego wyboru.


(NieznajomySeba) #6

Dobra to dzięki za propozycje. Jednak nie wiem czy nie będę musiał kupować tej myszki w RTVAGD. http://www.euro.com.pl/myszy-komputerowe.bhtml Coś u nich jest godnego zainteresowania? Bo jeśli nie to zamówię sobie tą genius x-g510, ale musiałbym zobaczyć ją w “realu”


(askow) #7

Jeżeli chcesz, całkiem słusznie obejrzeć gryzonia to : http://www.euro.com.pl/myszy/natec-genesis-gx55.bhtml#opinie .


(NieznajomySeba) #8

Dziękuję serdecznie. Gdy tylko tam będę zwrócę uwagę na tą myszkę i sprawdzę ją :slight_smile: