Wybór myszki A4Tech a9 vs roccat kone pure optical


(lukasz_n) #1

Witam forumowiczów po dłuższej przerwie,

 

Dzisiaj liczę na waszą poradę. Potrzebuję wygodnej i możliwie niezawodnej myszki do codziennej pracy z komputerem, gram raczej okazjonalnie, głównie w weekendy w Call of Duty lub Starcraft- gaming nie jest w przypadku tego zakupu priorytetem.

 

Odnalazłem dwie propozycje które na pierwszy rzut oka wydają się satysfakcjonujące:

  1. A4 Tech Bloody A9 http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-a4tech-bloody-blazing-a9-4000cpi-i5584260779.html. Przemawia do mnie cena i metalowe ślizgacze, mankamentem jest, na pół zablokowane oprogramowanie do myszki, gdzie odblokowanie pełnej funkcjonalności kosztuje ~15/20 $. Wnioskuję, że sytuacja z oprogramowaniem jest związana z chęcią zapewnienia dobrej ceny dla produktu.

 

  1. Roccat Pure Kone Optical 5000 DPI.http://allegro.pl/gamingowa-mysz-roccat-kone-pure-optical-5000-dpi-i5578307328.html Mysz około 2 razy droższa od Bloody A9, recenzje znalezione w Google dają dość dobre opinie temu "gryzoniowi". 

 

Serdecznie proszę o pomoc w dokonaniu wyboru, jeżeli inny sprzęt jest godny polecenia w tej półce cenowej to również proszę o taką informację. Do tej pory używałem myszy Microsoft Sculpt Touch Mouse.

 

-Łukasz