Wybór myszki do gier do 150 PLN

Chcę kupić sobie nową mysz do gier w granicach do 150zł.

Wstępnie wytypowałem Logitech g300, g400, Revoltec FightMouse Elite, Zalman zm-gm1 i Tracer Sniper.

Nie mogę się zdecydować co wybrać. Najbardziej podobają mi się dwie ostatnie. 

Czekam na jakąś radę i ewentualne propozycje.

Z góry dziękuję.

Zalman zm-gm1 mam i raczej nie polecam bez podkładki nie pośmigasz(wróciłem więc do x7 i jestem zadowolony :slight_smile: ), za to jest łatwa w obsłudze(szybko można robić proste makra itp) dodatkowo wszystkie przyciski są programowalne i ma regulowaną wagę wykonanie jest dobre i nic nie skrzypi, jest dobrze spasowane, i ładnie wygląda nadaje klimatu.

PS. Dodam, że bardzo podobają mi się możliwości edycji wyglądu myszki tracer sniper (Zmiana koloru podświetlenia itp.).Mój kolega taką ma i pozwala to na fajną zabawę. Ale po poczytaniu o niej boje się tego że okaże się bardzo awaryjna, a także preferuje myszki wykonane z bardziej matowego materiału. Więc jak znacie myszkę w tym stylu to napiszcie. Może być nawet droższa. 

To moze ja zaproponuję ejszcze inną myszkę.

 prosiłbym o więcej propozycji, to obejrzał bym je w sklepie i wybrał coś dla siebie. 

http://www.ceneo.pl/16679409

 

Posiadam ją i sobie chwalę, może nie ma zbyt dużo przycisków, ale jest bardzo czuła i dokładna, świetnie nadaje się do FPS.

Możesz sobie zmienić DPI: 450-3600, a także ilość hz 100 albo 1000 ( przy 1000 myszka jest bardziej czuła ). Ale każdy może ją skonfigurować pod siebie.

 

Jedyny minus to taki że podświetlenie nie wyłącza się po wyłączeniu komputera.