Wybór myszki do gry i grafiki

Witam wszystkich,

Mam takie pytanko, ponieważ nigdzie nie udało mi się znaleźć porównania przynajmniej z dwóch wymienionych przeze mnie mysz dlatego pisze tutaj. Chciałbym aby ktoś kto zna się na tym doradził mi którą mysz wybrać: Razer Krait, Razer DeathAdder czy Logitech MX518. Przede wszystkim będzie ona wykorzystywana do gier i czasami obróbki grafiki.

No to z tych raczej wiadomo że Krait jest najlepszy nie ma co się pytać. MX 518 można porównywać najwyżej do DiamondBacka.

Na benchmark.pl najlepszy był MX518 lepszy od droższych serii G i droższego razera. Niestety zabraklo tam przynajmniej jednego spośród tych 2 Razerow

Na wielu testach Logitech wypada bardzo dobrze. Zresztą to jaką mysz się wybierze zależy od każdego z nas. Jeden ma małą dłoń a inny większą i każdemu może się inaczej trzymać daną myszkę. Myślę (jeśli masz taką możliwość) przetestować samodzielnie każdą z tych myszek. W niektórych sklepach masz taką możliwość.

nevoX na tym teście w benchmarku nie było żadnego z tych razerów. A logitech wypadał lepiej tylko pod względem precyzji działania. W graf ważniejsze są rzeczywiste dpi i to jest coś w czym kraita nie przegonisz.

Myszki Logitech’a są dobre.Wybierz coś z nich.

nie zawsze cena mowi o jakosci, oczywiscie myszki logitecha sa bardzo dobre i mam dla nich resprekt, ale osobiscie tez polecam A4TECH X 718F na pewno nie ma wogole porównania do logitech ale jak na swoją cenne jest na pewno odpowiednia dla gracza, sam taka posiadam i przyzynam ze jestem dumny ze ja kupilem

A ja polecę inna myszkę: Creative FATAL1TY 1010. Zrobiona specjalnie dla graczy, 3 czułości które można zmieniać w locie, dodatkowo ciężarkami można zmieniać wagę myszy, co naprawdę zmienia wygodę grania i precyzje, a do tego jest dość tania, mi udało się ją dostać za 45zł w Saturnie :slight_smile:

We wcześniejszym poście była pomyłka, pomyliłem kraita z czymś innym. Z tych trzech najlepszy jest Razer DeathAdder. A co do najlepszego stosunku ceny do wydajności/jakości to a4-tech x750 moge polecić (a zaoszczędzone 100zł do karty graficznej lepiej dołożyć, albo częśc przeznaczyć na porządną podkładkę (mediatech gamer, albo jakiejś najwyższej ligi steelpady, icematy itp.).

a4-tech x750 także posiadam ale mam 2 komputery i moja druga myszka jest już stara i kiepska, wiec postanowiłem trochę zaszaleć i kupić coś z wyższej polki. Po wszystkich przemyśleniach wybrałem Razer DeathAdder. Mój problem rozwiązany, jak dla mnie temat rozstrzygnięty i do zamknięcia :wink:

Najlepsze są kulkowe bez rolek i tych bajerów.

Epoka zacofania.