Wybór myszki do komputera

Witam. Zastanawiam się nad zakupem myszki do komputera. Jedna to A4 Tech Bloody Terminator TL8 http://allegro.pl/mysz-bloody-terminator-laser-tl8-a4tech-8200dpi-i5453702975.html a druga to SteelSeries Rival http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-steelseries-rival-6500dpi-gratis-i5816083524.html .  Z myszki SteelSeries miałem okazję korzystać i zrobiła na mnie ogromne wrażenie, ale nigdy nie korzystałem z tej drugiej. Którą myszkę warto wybrać? i jakie jeszcze inne polecacie? Dodam że często w gram w CS:GO, dlatego ważna jest dla mnie bardzo precyzyjna myszka z dużymi możliwościami konfiguracji. Na myszkę mam zamiar przeznaczyć do 200 zł. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Rival, to b. dobry wybór. W cenie do 200 zł. obejrzyj jeszcze Neteca - optyk GX75, GX88 oraz:http://www.morele.net/mysz-cmstorm-mizar-sgm-4005-kllw1-632991/, te ostatnie wyposażone są w najlepsze lasery.

W ramach edycji: http://www.ceneo.pl/20440040#cid=9091&pid=1528http://www.ceneo.pl/33348531 .

Ja też niedługo zmieniam myszkę i kupuje rivala z tej samej aukcji co ty. Obecnie ma najlepszy sensor na rynku PMW3310, ewentualnie możesz popatrzeć na natec gx75 lub genius m6 600, ale nie czytałem o nich recenzji, więc nie mam zdania. 

Pozdrawiam :slight_smile:

Skoro wspomniałeś rivala to nie ma co szukać czegoś innego. Sprzęt pierwsza klasa, jednak sporo zależy od chwytu (trzeba się przyzwyczaić)

To akurat wiem że mogą być problemy z chwytem bo myszka jest sporych rozmiarów ale raczej ten stan rzeczy występuję u osób o małych dłoniach. Ja z chwytem  w myszce rival nie będę miał  problemu bo mam bardzo dużą dłoń :slight_smile: długość dłoni od czubka środkowego palca do zgięcia nadgarstka wynosi 20 cm więc w sumie mam sporych rozmiarów grabe :p nawet jest to wskazane aby myszka była tak duża :slight_smile: . Moja obecna myszka to zwykła bardzo mała laptopowa myszka… jest tak mała że zasłaniam ją moją całą dłonią, a po paru minutach gry najmniejszy palec u prawej reki mam cały drętwy, więc sprawia mi ona dużo problemów. 

 

Natec GX85 (b. dobry laser) ma rekordową długość 13,9 cm. Rival, którego obstawiałeś od początku i nie wiem dla czego jeszcze nie kupiłeś, ma 13,1 cm. 

Dzisiaj  rano właśnie zamówiłem rivala   :slight_smile:  Dzięki wszystkim za podane propozycje :slight_smile:  

Jak pierwsze dni po używaniu rivala?

Porównując ją do mojej starej myszki to jest po prostu rewelacja :slight_smile: Ułożona na niej dłoń nie męczy się nawet po wielu godzinach pracy lub grania. Zawsze myślałem że sensor optyczny nigdy nie będzie tak dobry jak laser , ale sensor optyczny w tej myszce może konkurować nawet z najlepszymi laserami. Precyzja stoi tutaj na wysokim poziomie nie ma mowy tutaj o jakichkolwiek opóźnieniach czy skakaniem kursora myszy w lewo i w prawo. Podobno słyszałem że te gumy po bokach strasznie się niszczą, ale podobno je poprawili no ale na ten moment jeszcze jest za wcześnie aby o nich się wypowiadać.  

Tutaj porównanie mojej starej myszki do rivala. Jak widać rozmiar ma całkiem duży ale dla mnie to nie problem. Obecnie jest ustawiony kolor zielony ( jak dla mnie najlepszy kolor tylko, że w nocy nieźle wali po oczach ) tylko tutaj na zdjęciu tego tak bardzo nie widać.