Wybór myszki do laptopa

Witam wszystkich chcę sobie kupić myszkę do laptopa w sklepie tak do 70zł max

upatrzyłem sobie 2 modele który z nich byście wybrali na moim miejscu …

a może coś innego mi polecicie :smiley:

Najważniejsze żeby myszka miała mały odbiornik żeby wsadzić do laptopa i można było go nie wyciągać :stuck_out_tongue:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … Black.html

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … herry.html

Z tego co wyczytałem logitech jest na 1 baterie a hp wireless na 2

ciekawe który dłużej trzyma nie mogę znaleźć żadnego testu :frowning:

Używam od 2 miesięcy tą Logitecha, jeszcze baterii nie zmieniałem, a odbiornik jest praktycznie niezauważalny.

Jak chcesz dobrą mysz do 70 pln to bierz Logitecha na pewno nie będziesz narzekał. Działa tak jak powinna a i mało baterii zużywa (w moim logitechu ok 5 miechów bateria wytrzymała a używam go sporo) i tak jak kolega wyżej zauważył, nie widać praktycznie odbiornika.

a to fajnie :),a może ktoś tą hp bo jest teraz w komputroniku w promocji z 99zł na 59zł :smiley:

i temu tak nad nią myślę :stuck_out_tongue:

ale chyba wezmę tego logitecha,kiedyś miałem w stacjonarnym bezprzewodową logitecha i byłem zadowolony :slight_smile:

A mam pytanko czy ta bateria co jest w komplecie to ładowalna??

To nie wiesz, na czym polegają “promocje”? Kiedy się skończy, to okaże się, że staniała, na np. 69zł.

W przypadku myszek Logitecha nie ma zastrzeżeń odnośnie jakości wykonania, a HP to i tak pewnie zleca produkcję zewnętrznej firmie i tylko daje swoje logo. Chociaż jeśli faktycznie jest w standardzie Bluetooth, to będzie działać bez konieczności wtykania dodatkowego odbiornika (w większości laptopów, rzadko który nie ma Bluetooth).

ja w laptopie nie mam bluetooth :stuck_out_tongue:

ale taki mały odbiornik mam do komputera stacjonarnego ale go tam mam podłączonego :slight_smile:

fajnie by było gdyby ten odbiornik co jest z myszką mógł działać jako normalny bluetooth do wysyłania plików itp. + łączyć się z myszką :slight_smile: