Wybór myszki

Witam, planuje zakupić sobie mysz gamingową lecz w tym temacie sie nie interesuję która jest najlepsza względem jakości do ceny, dlatego prosiłbym o pomoc w wyborze.
Jestem bardziej typem gracza gdzie gram dość rzadko więc ultra wymagań nie mam lecz właśnie szukam cos do max 200-250zł, im taniej tym lepiej.
Jeśli ma ktoś coś do polecenia to prosiłbym i z góry dziękuje :smiley:

Logitech G102 Lightsync lub G305

Dla mnie najlepsze myszki to teraz spc gear lix albo lix+ najlepsze myszki w tej cenie
nie drogie a dobre

Teraz wszystkie myszki są dość dobre i od marki ważniejsze jest by gryzoń dobrze leżał Ci w dłoni. Są osoby, które lubią małe urządzenia. Są i takie z dużymi dłońmi. Znajdą się tacy co cenią lekkość, ale i tacy co lubią czuć, że coś fizycznie przesuwają. Dodajmy do tego, że są różne sposoby chwytu myszy i nie każdy gryzoń (nawet ten markowy) na wszystkie pozwala.
Dla mnie, mańkuta, ważne też jest to, żeby mysz była symetryczna. Ty możesz szukać czegoś zupełnie przeciwnego.
Sam posiadam Corsair M55 RGB Pro i jako urządzenie sprawuje się świetnie (tyle, że już samo oprogramowanie dołączane przez producenta to porażka. Więc albo Ci się podoba podświetlenie w formie domyślnej, albo szukaj u konkurencji)

Byćmoże kluczowe pytanie. W jakie gry grasz

Może coś z Dream Machines, dobrze się sprawuje.

generalnie to wsumie w csa najczęściej

Touché!

Ja mam Logitech G305. Jest to bezprzewodówka, ale śmiga aż miło. Polecam :slight_smile:

Polecam coś z: Logitech, Steelseries lub Corsair. Wg mnie najlepsze firmy.
PS: ja mam Redragon Cerberus za 45zł i jest lepsza niż Razer Deathadder szwagra (on też tak twierdzi) :smiley:

Szukaj myszki np według kryterium np polecane w przedziale cenowym200-250,następnie idź do sklepu wybierz ,potrzymaj w dłoni,nie każda z polecanych będzie dla Ciebie odpowiednia.
Co do samych testów myszek to masz na stronie test gear.pl,tam masz podzielone na odpowiednie kategorie,cena,chwyt,są też testy,recenzje itp.