Wybór myszki


(Badzik Mistrz) #1

Witam. Postanowiłem zakupić nową myszkę bo ta, którą w tej chwili posiadam działa mi na nerwy ;/ dlatego gdyz: jest kulkowa i czesto musze czyscic jej wnętrze bo przestaje prawidlowo chodzić, no i jest na baterie które dość często musze kupować. Patrzyłem na oferty myszek w sklepach internetowych i natrafilem na taką: http://www.alekomp.pl/index.php?d=produkt&id=17 :slight_smile: nawet fajny bajer :). Przeznaczona bedzie do normalnej pracy przy kompie i do kilku gierek (Cs, itp...).

No i teraz pytanie: jakie może mieć wady taka myszka ? Czy warto by było ją zakupic ? Chciałbym poznać wasze opinnie...

Dzieki

Pozdrawiam


(Dudas bad boy) #2

Mi sie podoba możesz śmiało kupować ;]


(Andr W) #3

Fajna z wyglądu :slight_smile: tylko nie wiadomo ile ją potrzymasz i co tam w środku siedzi bo to jakis noname. Ja tam osobiście proponuje myszki rodziny Logitech :smiley: Pożądne wykonanie, firma, dopasowanie do ręki i wiadomo ze szybko się nie popsuje :slight_smile: Ja swojego Logitecha Mx 510 mam jzu parwie ponad 2 lata i nic nie nie dzieje :slight_smile:


(wilczek_) #4

bardzo fajna myszka podoba mi sie mozesz kupowac śmiało :stuck_out_tongue: fajny bajer ten wiatraczek :slight_smile:


(Badzik Mistrz) #5

Ja także polecam myszki firmy Logitech - mam taka myszke od ponad 4 lat i nic sie z nia jeszcze nie dzieje. A chcę ją wymienić dlatego ze ... " jest kulkowa i czesto musze czyscic jej wnętrze bo przestaje prawidlowo chodzić, no i jest na baterie które dość często musze kupować"


(:: Radziu ::) #6

Polecam ci

http://www.allegro.pl/item107745716_mys ... _odss.html