Wybór myszy komputerowej

Witam!

Przymierzam się do kupna myszki, i tutaj potrzebuję pomocy. Naczytałem się już nieco o opiniach i najbardziej spodobał mi się A4Tech X-748K (z sensorem Avago, nie ten V-Track), niestety jest już trudno dostępny, wszędzie są te V-Tracki ze znacznie gorszym sensorem. Jeśli ktoś ma może namiary gdzie można dostać jeszcze takową myszkę to byłbym wdzięczny za podanie ich, jeśli nie - jestem przychylny na alternatywy (wymagania to: porządny sensor, najlepiej optyk, dpi wystarczy 1600-2000, dobre opinie i cena max 80-100zł). Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam. : D

EDIT: Co sądzicie o X-Luca? Myślę, że też by się nadała. Rozpatrywałem też Logitech G400 jednakże jest już trochę za drogi.

Dodane 14.07.2013 (N) 16:15

Co sądzicie o modelu X710 z tej serii A4Tech’a? Byłby to godny zamiennik?

http://www.modecom.pl/mc-wgm1_volcano/b … /produkty/

Myślę, że bezprzewodowa mysz za 40zł nie będzie za dobra, poza tym - nie potrzebuję takiej, wolę z kablem.

Cado

Na przyszłość pamiętaj, nie podpinamy się pod tematy innych użytkowników. Masz problem, załóż własny temat.

Z racji iż jesteś nowym użytkownikiem forum, twój post wydzieliłem z: wybor-myszy-komputerowej-t535138.html#p3344664

i dokonałem drobnej korekty.