Wybór nagrywarki dvd

Mam cheć kupić nagrywarke dvd,wiem ze można kupić kotka w worku,czy moglibyśćie mi doradzić jaką nailepiej kupić do 300pln.Mam na oku Liteona drw-3s121 ,warto czy nie???

LiteOn jak najbardziej tak

jakosc/cena jak i bezawaryjna praca

max 1

A czy to jest Sprawdzona porada

:arrow: Problemy.

Zapomniales przerzucic :wink:

cdrinfo.pl

Lite-On SOHW 1633S/1655

Test nagrywarek DVD

sprawdzałęm już ten test nagrywarek,dzieki bardzo.A co do liteonów słyszałem że są z nimi problemy,dlatego pytam.Sam mam nagrywarkecdrw-liteona i combo liteona i nienajlepiej mi chodzą,cdrw tylko nagrywa(nieczyta prawie zadnych nagranych płyt–ma 2 latka) a combo ma 5 miechów i są problemy przy nagrywaniu typu ze zanim rusza bufor nagrywarki miją conajmniej 25minut.

max1 to masz pecha jeszcze z nikim sie niespoktakalam kto by mial jakie kolwiek problemy sama mam Combo i dziala wysmienicie

tak jak i nagrywarka tej samej firmy

Wedlug mnie warto za takie pieniadze :lol:

Kupuj jakby co to jest gwarancja :wink:

Ja miałem nagrywarkę LITE-ON’a i mi się sypneła :frowning: Ale bierz lite-ona bo to są dobre sprzęty mam nadzieje że tylko mój był skopany :wink:

popieram kamcie mam również dużo sprzętu z rodziny liteona w tym nagrywarke ktorą chcesz zakupic i nic mi sie nie sypie :stuck_out_tongue:

Ja tez mam Liteona i jestem z niej bardzo zadowolony (mam nadzieje ze nie zapesze).

I łatwo zmienia się firmware, często wychodzą nowe biosy do niej.

Porządna nagrywarka :arrow: Lite-On SOHW 1633S

OT :arrow: KOSZ