Wybór nagrywarki DVD

Witam!

Zamierzam kupić nagrywarke DVD ze złączem SATA i technologią LightScribe. Myślałem coś o takim modelu, ale może są lepsze. Dodam tylko, że max. cena sprzętu to 100zł i zależy mi na wydajności. Czekam na propozycje i rady.

ja bym ci polecił Pionier dvr-212

jeżeli masz 100zł to co byś nie kupił będzie tak samo dobre. Jakbyś dołożył jakieś 60zł to znalazło by się coś lepszego. Tylko czy warto inwestować? :slight_smile: Spokojnie Ci wystarczy taka nagrywarka, jeśli nie będziesz nagrywał tylu płyt: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ejny+pirat

@majestic no comments

Weź tego Pioneer`a, a Samsung? Troje moich znajomych którzy je mają: kumpeli rozwaliła sięw napędzie płytka (jakiś syfiasty noname, źle wyważony zapewne a niestety napędy Sama za szybko kręcą płytami), kumplowi już drugą wymienili, drugiemu kumplowi jak narazie działa ale po wysunięciu tacki płytka nadal się na niej kręci (LOL), reasumując trochę za dużo tych przypadków jak na “dobry” napęd.

witek-pl , głupty gadasz - akurat tak się składa że mam ten napęd już prawie rok (inaczej bym się o nim nie wypowiadał) nagrałem jakieś 100płytek i jakoś się nic nie dzieje, więc sądze że te Twoje opowieści są wyssane z palca… 8)

a jakiej nagrywarki on używał? tam nie jest nic na ten temat napisane

i ja też o tym nic nie napisałem :slight_smile: napisałem że jeśli nie będzie tym samsungiem nagrywał ponad 2,5k płyt to będzie ok. 100płyt/rok to myśle że tak średnio każdy nagrywa, ale nie taką ilość - podejrzewam że mogła by nie wytrzymać :smiley: