Wybór najlepszej oferty na kartę (komórka)

a żeby wykupić pakiet smsów w Orange trzeba doładować dodatkowo konto za 5 zł. Ale interes ja nie mogę

Pierwsze słyszę! Wysyłasz smsa o treści 600 i masz pakiet 600 smsów, koszt pakietu 6zł, beż żadnych dodatkowych doładowań. Nie wiem co Ty miałeś na myśli. Poza tym nawet jak skończy Ci się ważność konta, a pakiet smsów jest jeszcze ważny, to możesz z niego korzystać, bez żadnych doładowań!

W ofercie Orange jest jeszcze inny dość ciekawy pakiet, za 6zł masz pakiet 600 smsów wymiennych na 30 minut lub 150 mmsów, minus tej oferty jest taki, że to wszystko w sieci i na stacjonarne :frowning:

Tak czy siak obecnie najlepszą ofertę ma PlayFresh, pod warunkiem jednak, że nawiązujesz połączenia z różnymi sieciami, bo gdy masz większość znajomych w jednej sieci, to wtedy często opłaca się mieć numer w tej samej sieci, co ludzie z którymi się kontaktujesz.

towerone , 5 zł trzeba doładowywać ale gdy się ma mixa/abonament. Przy pre-paid pobiera normalnie z konta kasę.

Pisząc to miałem właśnie prepaidy na myśli, bo chyba tego dotyczy temat postu?

A, że przy mixie tak jest jest, to chyba nie wiedziałem, dzięki za uświadomienie :wink:

w abonamencie doładowywać konto?? :slight_smile: pierwsze słyszę :slight_smile: ale rozumiem pomyłkę :slight_smile: tak czy tak, orange jest dobre jak sie ma znajomych w sieci, chociaż w nog przy minutach nonstop sa te minuty do wszystkich.