Wybór najlepszej oferty na kartę (komórka)

Witam,

zastanawiam się nad ofertą na kartę,jednak nie wiem która obecnie jest najlepsza.Nie SMS-uje za często ani nie telefonuje za często więc simplus odpada,wiem że blokują szybko konto gdy się nie zasila regularnie.

Dzięki za pomoc

Zazwyczaj wybierasz operatora takiego jak większość osób z którymi chcesz się kontaktować ze względu na tanie koszty połączeń do nich jak i oni będą mięli tanio do ciebie.

szybko? wszystko zależy od tego za ile doładujesz telefon… a jeśli mówisz o okresie na odbieranie telefonów, smsów i chcesz mieć rok czasu na to to po co ci telefon skoro nie możesz sam dzwonić? :?

Orange ?

Polecam PlayFresh. 29gr za minutę do wszystkich, po doładowaniu (po wcześniejszym aktywowaniu usługi) za 30 zł dostajesz dodatkowo 30 min. do Play, za kolejne 30 zł jeszcze 30 min. do wszystkich. Nawet po doładowaniu za 5 zł masz konto ważne na rok czasu.

A tak swoją drogą, przenoszę wątek do odpowiedniego działu.

ale każda inna się do play ma drożej :frowning:

Tak już bywa, coś za coś :stuck_out_tongue: W orange konto jest aktywne przez pół roku od doładowania, więc może to.

Głupoty wypisujesz! Jakie pół roku? Maksymalnie 5 miesięcy przy doładowaniu za 100zł, mam tu na myśli połączenia wychodzące oczywiście.

Odpowiednio:

doładowanie za 5zł wykonywanie połączeń 2 dni - odbieranie połączeń 7 dni

doładowanie za 25zł wykonywanie połączeń 1 miesiąc - odbieranie połączeń 6 miesięcy

doładowanie za 50zł wykonywanie połączeń 3 miesiące - odbieranie połączeń 12 miesięcy

doładowanie za 100zł wykonywanie połączeń 5 miesięcy - odbieranie połączeń 12 miesięcy

Jeśli kolega mało dzwoni, to proponuję starter PlayFresh, doładowanie już za 5zł przedłuża ważność konta na rok, na połączenia wychodzące. Jeśli chodzi o koszty połączeń, to obecnie większość sieci ma podobną ofertę - 29gr za minutę. Jeśli wybierzesz Play, to będzie jeden haczyk, ludzie dzwoniący do Ciebie z innych sieci zapłacą więcej, ale to już ich problem :wink:

Tutaj masz zestawienie ofert prepaid liczacych sie aktualnie na rynku, powinno byc pomocne.

Sam korzystam z orange free na karte ale ten numl mam tylko do odbierania polaczen i internetu - cala reszta uslug jakie oferuje jest nieoplacalna z uwagi na wysokie koszty polaczen i sms.

Przecież o to właśnie chodzi Gamerowi. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem z tego zdania:

Blokowanie to chyba brak możliwości dzwonienia i odbierania (może się mylę). Sam rzadko dzwoni/sms-uje, a nie chce stracić numeru jak już go kupi, czyli po doładowaniu za 25zł (jak mniemam jest to kwota podstawowa dla niego) jego numer będzie “aktywny” przez pół roku…

btw Proponuje trochę spuścić parę. Dobrze, że nie napisałeś “co ty pier… (resztę sam sobie dopowiedz)” i jeszcze paru innych epitetów. =D>

Jak używasz często aplikacji internetowych a szczególnie komunikatora gadu to gorąco polecam nowego wirtualnego operatora GaduAir.

Tak… na połączenia przychodzące, ale już nie zadzwoni. Jeśli chodzi o okres ważności po doładowaniu liderem jest Play Fresh i żaden Orange, Plus ani tym bardziej Era nie ma lepszej oferty, a że połączenia przychodzące droższe… cóż - polscy operatorzy (poza play) to po prostu złodzieje.

Pewny jesteś, że to główny powód droższych połączeń do Play? Poczytaj trochę na ten temat, a później stawiaj takie oskarżenia :wink:

Buhahahahaha… Tylko głupi teraz przechodzi do tej obecnie najdroższej sieci. Ja polecam 36.6 od Plusa. Stawki są zbliżone do tych z Play. Za wysłuchanie reklam dają ci kasę.

Znasz dobrze, tą ofertę? Według ich cennika koszt połączenia, to 60 groszy za minutę do wszystkich, a sms 15groszy. Piszę o podstawowej taryfie, bez żadnych pakietów, tak więc ciężko porównać tę podstawową ofertę z Play czy nawet Orange.

Ogólnie uważam, że polscy operatorzy to złodzieje. Nie tylko z powodu cen połączeń do Play.

Ja polecam play fresh

Zdecydowanie Play Fresh.

Play Fresh.Poza tym (oprócz Heyah) wszyscy oferują tanie rozmowy do WSZYSTKICH SIECI) czyli do Playa też

Gdy oglądasz reklamy przyjrzyj się dokładnie w momencie gdy podają tą cenę “do wszystkich sieci”. Prawie na pewno zobaczysz drobny druczek na dole lub boku ekranu “Oferta nie dotyczy Play/P4” lub coś podobnego. Heyah po prostu odwinęła się Playowi, gdy jej ofertę dał do swojej reklamy “porównawczej” - tej z prześwietlaniem ofert.

pomyśl nad Orange, w nowym orange go masz minuty non stop które są właśnie do wszystkich, a dodatkowo jak kupisz teraz starter to masz 100% więcej… Ale musisz sobie wybrać to co będzie dla Ciebie najlepsze…