Wybór Neostrady czy Netii

Siemanko,

Nie znam sie na tych klockach, wiec prosił bym o doradzenie wybrania dostawcy interentu.

Teraz jest oferta specjalna w netii:

Prędkość 1 Mbit/s, umowa 24 miesiące,no i pierwsze 2 miesiace 1zl potem pod 59zl zł.

Zamawiając Szybki Internet w Netii zyskujesz dodatkowo:

możliwość zmiany promocji na inną nawet w trakcie obowiązywania umowy

Oferta specjalna w neostradzie:

Abonament przez pierwsze dwa miesiące 14,90 zł a przez pozostały okres 64,90 zł

Gratis HP Deskjet F2180 (co myślicie o drukarce i jak z kosztem eksploatacji )

Zależy mi na małych pingach w cs :lol: no i dość dużo ściągam.

Co by było lepsze Netia czy Neostrada??

Fernando , hmm prędkość NEO też 1 MB/S ??

Mnie by to bardziej kierowało w stronę Netii.

Jeśli chodzi o szybkość i dostępność internetu to jest tak mniej więcej po równo. (miałem w TP i w Netii więc mogę powiedzieć). Ja bym osobiście brał Netię.

Berz neta w Netii. Ta drukarka to taki bubel, pojemniczki tylko po 5ml :slight_smile: więc, żal… Napelnienie kosztuje od 20 zl do góry…

Bierz Netie, będziesz zadowolony.

tak.

No ja też właśnie tak myślę że mogę korzystać z promocji… no ale poczekam na dalsze odpowiedzi…

Odpada… kumpel ma i w CS sobie pograć nie może… a blok dalej raptem mieszka. :frowning:

Fernando , bierz netie :smiley: jakby była lepsza drukarka w NEO to bym się zastanowił xD

A może UPC 10 mb/s ^^ 89 ZŁ miesięcznie

Miałem 2 lata Neo za 54 zł-512 kb/s.Teraz mam Netie od miesiąca 1 mb/s za 49 zł.Niech TPSA sobie schowa w buty tę swoją Neo ze średniowiecza z XII wieku a to dlatego że dostałem Livebox’a zamiast normalnego modemu(np.SpeedToch’a 330)który był wymieniany 20 razy.Zdecydowanie Netia. :slight_smile: