Wybór Nortona...?

(Homi) #1

Zacznijmy od tego, że chciałbym mieć Nortona na komputerze i nie wiem jaką mam zainstalować wersje !!

Mój komputer:

• RAM , 512MB

• Procek AMD Sempron 2500+ (1,76ghz)

• K.Graf. Ati Radeon 9600 PRO

Jaką byście polecili wersja, taką żeby nie muliła...

(Marcinch7) #2

Żadną... Ten AV to syf... Kacper lepszy.

(Nowy10) #3

Teoretycznie najnowsza najmniej obciąża komputer

Jednak KIS jest zdecydowanie lepszy zarówno w wykrywalności jak i zdecydowanie mniej obciążą komputer

(xeth) #4

@nowy10 tu bym się z tobą nie zgodził norton mniej obciąża kompa niż kaspersky że już nie wspomne o tym że kacper bardzo długo skanuje komputer norton zajmuje tylko troche więcej pamięci od kasperskyego ale nie dużo

(Nowy10) #5

jakieś żródło?

(xeth) #6

własne doświadczenia

(Nowy10) #7

mam odmienne

to kwestia konfiguracji

(Gutek) #8

Przenoszę tą dyskusję do działu odpowiedniego, ponieważ ostanie posty :x

(xeth) #9

mi kacper ostatnio skanował kompa 4 godziny wcześniej maiałem triala nortona 2008 który zrobił to w troche ponad godzine kacpra mam dobrze ustawionego oczywiście nawet nie chce myśleć co by było jak bym włączył heurystyke na max i podczas skanowania nortonem można normalnie kożystać z komputera a jak kacper zaczyna mielić poniektóre pliki to nie szans coś robić w tym czasie najlepiej widoczne jest to w viście gdzie pojawia się wtedy napis brak odpowiedzi w aktualnie używanym programie

(JarekMk) #10

Ale Norton jest dosyć drogi :confused: Może coś darmowego ? ;p

(Feelek3) #11

niektórzy dostają pełną wersje nortona jak kupują kompa, ja dostałem razem z płytą główną, i jak na razie wszystko ładnie śmiga, nie muli, a jak skanuje mi hdd to mogę pracować/grac w takim samym komforcie jak bez skanowania.

(JarekMk) #12

felekdf14 a jaki masz sprzęt i jaka wersja Nortona ? Bo to tez ważne :slight_smile:

(Donia 10) #13

Chyba najlepsza ta nowsza wersja :slight_smile: Kacper też dobry