Wybór Nortona...?

Zacznijmy od tego, że chciałbym mieć Nortona na komputerze i nie wiem jaką mam zainstalować wersje !!

Mój komputer:

  • RAM , 512MB

  • Procek AMD Sempron 2500+ (1,76ghz)

  • K.Graf. Ati Radeon 9600 PRO

Jaką byście polecili wersja, taką żeby nie muliła…

Żadną… Ten AV to syf… Kacper lepszy.

Teoretycznie najnowsza najmniej obciąża komputer

Jednak KIS jest zdecydowanie lepszy zarówno w wykrywalności jak i zdecydowanie mniej obciążą komputer

@nowy10 tu bym się z tobą nie zgodził norton mniej obciąża kompa niż kaspersky że już nie wspomne o tym że kacper bardzo długo skanuje komputer norton zajmuje tylko troche więcej pamięci od kasperskyego ale nie dużo

jakieś żródło?

własne doświadczenia

mam odmienne

to kwestia konfiguracji

Przenoszę tą dyskusję do działu odpowiedniego, ponieważ ostanie posty :x

mi kacper ostatnio skanował kompa 4 godziny wcześniej maiałem triala nortona 2008 który zrobił to w troche ponad godzine kacpra mam dobrze ustawionego oczywiście nawet nie chce myśleć co by było jak bym włączył heurystyke na max i podczas skanowania nortonem można normalnie kożystać z komputera a jak kacper zaczyna mielić poniektóre pliki to nie szans coś robić w tym czasie najlepiej widoczne jest to w viście gdzie pojawia się wtedy napis brak odpowiedzi w aktualnie używanym programie

Ale Norton jest dosyć drogi :confused: Może coś darmowego ? ;p

niektórzy dostają pełną wersje nortona jak kupują kompa, ja dostałem razem z płytą główną, i jak na razie wszystko ładnie śmiga, nie muli, a jak skanuje mi hdd to mogę pracować/grac w takim samym komforcie jak bez skanowania.

felekdf14 a jaki masz sprzęt i jaka wersja Nortona ? Bo to tez ważne :slight_smile:

Chyba najlepsza ta nowsza wersja :slight_smile: Kacper też dobry