Wybór notebook'a

Witam. Rozglądam się za małym, zdecydowanie mobilnym notebookiem który posłuży mi do neta, gg, winampa i dobrego odtwarzania filmów najlepiej HD. Cena jaka mnie interesuję to max 700 zł ( chodzi o używany lub nowy - w co wątpię :smiley: ) Proszę o wysyłanie modeli którę mam mieć na oku.

PS

Chciałbym aby notebook miał " błyszczącą " klapę ; ) ale to tylko taka moja próśbka :slight_smile:

Mobilny, błyszczący i choć HD to nie jest to za tą kasę to rozsądny wybór.

http://allegro.pl/nowy-dell-inspiron-mi … 28710.html

Ten Dell to nie notbook tylko netbook, przy tej matrycy i rozdzielczości o HD zapomnij, poza tym radzę poczytać szczegółowo jego specyfikację i wyciągnąć wnioski.

Ja radzę czytać ze zrozumieniem - wyraźnie napisałem że HD to to nie jest.

Teraz radzę zrozumieć słowo “mobilny” i spojrzeć na kwotę jaka pytający chce wydać oraz czego od sprzętu oczekuje i zastanowić sie jak pogodzić mobilność z możliwością w miarę komfortowego oglądania filmów - używanego Pavilona DV9000 na AMD kupi już za 1000 pln ale z 17" matrycą i swoja wagą to może robić za domowe centrum multimedialne i do mobilności to mu bardzo daleko.

Może iść na kompromis i jeśli zrezygnuje z HD to dołożyc troszkę pieniążków i kupić HGP nc4400 z 12" matrycą ( ok.750 pln) i mam wtedy wymaganą “mobilność”.

Masz inną propozycję w tym przedziale cenowym? To zaproponuj ją zainteresowanemu, bardziej na tym skorzysta niż na pustych wywodach o czytaniu specefikacji.

To ty czytaj ze zrozumieniem, przecież jest oczywiste że za tą cenę niczego nowego do jego marzeń nie kupi, powinien poszukać na allegro jakiejś maszynki Toshiby lub Acera co ma ze 2 lata albo wyprzedaży używanego sprzętu z firm.

Nadal nie czytasz uważnie. Pytający wyrażnie napisał

Bądź tak uprzejmy i sprecyzuj o jakie modele Thoshiby lub Acera chodzi, znacznie ułatwi to pytającemu proces poszukiwania mobilnego komputera i pozwoli wyczerpać treść tematu.

Np. coś takiego http://allegro.pl/ibm-t60-tytanowy-core … 61464.html

Np. coś takiego http://allegro.pl/ibm-t60-tytanowy-core … 61464.html

Brak zgodności z kryterium cenowym narzuconym przez pytającego

Jeśli już chcesz koledze polecic coś ze stajni ibm to może przejrzyj oferty serii T z procesorem Pentium M ?

sprzedam-netbooka-acer-t424855.html

O HD zapomnij.

Dziękuję za tyle pomocy . :slight_smile: Tego dell’a widziałem już wcześniej, dla mnie byłby ok, lecz gdy spojrzałem na pojemność dysku to jednak jest on za mały. Chciałbym widnows’a 7 instalować więc nie wiem czy takowy widnows by się na to 8 gb zmieścił . A co wy sądzicie o tym dell ?

Można na Allegro trafić na aukcjach używki tego modelu z dyskiem 160 GB. Możesz spróbować regularnie obserwować te aukcje i takiego sobie ustrzelić. Jeśli Ci się nie spieszy to po Bożym Narodzeniu będzie na Allegro coroczny wysyp nietrafionych prezentów gwiazdkowych i sporo okazji się pojawi.