Wybór nowego router'a

  • chciałbym wymienić mój obecny router Linksys WAG 325N, na jakąś nowa zabawkę wink3.gif jeden z nowych modeli Linksys’a to WRT610N, to co mi się spodobało to możliwość FTP, blokowanie stron w wyznaczonych porach, LAN na gigabitach, tyle ze czytałem parę niezbyt pochlebnych opinii, pozatym zastanawia mnie trochę czy anteny wew. dadzą rade?

  • druga opcja to Drytek Vigor 2820Vn, z tego co poczytalem to juz sa bardziej zaawansowane zabawki? niestety ma tylko jedno gigowe wejscie z posrod czterech, czy bezpośrednio na nim również da rade postawić FTP? jak dokładnie działa ten Voip czy po podłączeniu tel. będę mógł ustawić konto z jakiego programu typu voip jak skype itp

  • proszę o jakieś opinie, sugestie, chciałbym żeby już był bardziej zaawansowany sprzęt z paroma opcjami do ‘zabawy’

pozdrawiam

a jaki masz internet ??

bo twój obecny router jest do ADSL i wymienione przez ciebie modele się nie nadają. :?

witam no mam adsl i wlasnie tel linksys jest bez modemu, drytek’a powinien byc dobry http://www.draytek.co.uk/products/vigor2820.html

  • jest cos jeszcze godnego polecenia, oprocz tego Draytek Vigor 2820vn

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

jak chcesz zabaweczkę to kup WAG54G wgraj nieoficjalny soft i korzystaj z wielu ciekawych opcji :smiley: