Wybór nowego telefonu

Witam iż moja Nokia e52 się zepsuła (wina wadliwej płyty głównej i brak gwarancji - problem z klawiatura) chcę kupić nowy telefon lub naprawić stary i tu się zaczyna pytanie czy kupić Samsung Galaxy Mini S5570 za ok 500zł czy SE x8 za ok 400zł czy może naprawić starego LG KU990i za 30 zł?

Zamiast Galaxy Mini Kup: Galaxy Gio

Za 500 zł kupisz już używaną Xperię Neo V ale z gwarancją producenta, mogę polecić także Xperię Mini Pro SK17i (mała ale bardzo fajna i wydajna).

Dla mnie ekran 2.8" to minimum na swój wiek mam grube palce a Neo V nie chcę za bardzo coś mi do gustu. Proszę podać wiecej telefonów wartych uwagi do 500zł.

Nokia 500

No nie bardzo bo Symbian mnie bardzo denerwuje :confused:

A jakiś tani z AMRv7 na którym by minecraft ruszył do ~500zł będzie?

Galaxy Ace

Ja bym poszukał SE Live with Walkman. Przy odrobinie szczęścia go wyhaczysz w takiej cenie jak Galaxy Mini.

Jeśli chodzi o smartfon do 500-600zł to uważam że najlepszym wyjściem będzie Nokia Lumia 710.

Dlaczego? WP mimo że jest biedniejszy w funkcje cały czas prężnie się rozwija, do podstawowych zastosowań już dziś starcza (a niedługo apollo).

Niskobudżetowe androidy to dla mnie zło konieczne i nie poleciłbym ich najgorszemu wrogowi (chyba że konieczniie musisz mieć androida chociaż nie wiesz po co) z racji tego że to po prostu słabe urządzenia i system działa na nich tak sobie (w przeciwieństwie do wp na lumii 710 który chodzi wprost idealnie).

Mógłbyś szukać używanej xperii neo v ale jej wykonanie woła o pomstę do nieba i ja osobiście nigdy bym nie kupił tak kiepsko wykonanego telefonu choćby nie wiem jakie miał podzespoły. SE LWW ma dla mnie za mały ekran (3,2"). Na tym się po prostu nie da wygodnie przeglądać internetu. Galaxy Ace - jedyne co w nim jest fajnego to wykonanie. Telefon jest sprzętowo bardzo słaby, wyświetlacz kiepski i niska rozdzielczość skutecznie odrzucają mnie od tego sprzętu.

Nokia potwierdziła że ostatnią wersją symbiana nie będzie nawet Carla a obecna już Bella także platforma ostatecznie umarła.

W granicach 500-600 zł kupisz już nowego SE Live With Walkman, więc nie pchałbym się w używaną Neo V. Zawsze nowe to pewniejsze. Jak nie będzie Ci przeszkadzał mniejszy wyświetlacz i niższa rozdzielczość, to LWW jest ok. Przyzwoita wydajność i niedługo Android 4.0. WP7 ma póki co zbyt wiele ograniczeń i na pewno bym się na niego nie zdecydował.

ja mam Ace’a i bardzo sobie chwalę. na pewno nie bierz lgika - masakra.

Jeszcze mówiąc o SE Neo V. Nie wiem czy już to naprawili, ale ludzie skarżyli się na resety telefonów. Bodajże jakiś błąd w sofcie. Ale to tak na marginesie. :slight_smile:

Błąd został naprawiony podczas aktualizacji, także nie ma się czego bać.

Tak już offtopem, co powodowało ten błąd?