Wybór nowej karty graficznej

witam siadła mi karta graficzna i zastanawiam się nad kupnem nowej tylko nie za bardzo wiem jaką wybrać myślę nad : MSI RTX2070 a gtx 970 pomożecie dziękuje i pozdrawiam

Podaj pełną specyfikację. A i postaraj się następnym razem dobrać lepszy tytuł na razie go poprawiłem.

MSI RTX2070 Armor

MSI GTX1070 Gaming X

Prosiłem o resztę komponentów twojego obecnego komputera czyli procesor, płyta główna,ram.

aha sorki procesor i7 4790k 32 gb ramu 1200 W zasilacz Płyta asrock z97 extreme4

W takim razie skoro fundusze pozwalają rtx 2070 będzie dużo lepszym wyborem. Ale ten zasilacz to ci powiem mocarz.

dziękuje ci bardzo za odpowiedz dokładniej to zasilacz hx1200i

Zasilacz jest w porządku ale wystarczył by 600W :yum:

na stanie posiadam chyba 650W ale troszczke wiecej mocy nie zaszkodzi

tanio kupiłem

a jeszcze jedno pytanie czy warto wymieniać sprzęt na nowszy procek i pamięci pod dd4 mając tyle pamięci w komputerze

Na tej płycie wiele większej wydajności nie osiągniesz. Przy takim zasilaczu ewentualnie możesz troszkę podkręcić ale to raczej byś musiał mieć wiedzę na ten temat.

płytę także wtedy bym musiał wymieni bo jest pod dd3

Zacznij od solidnej grafiki, która wyciśnie wszystko z tego co masz czyli RTX, a później się zastanawiaj nad resztą, aczkolwiek 4790K nadal jest b. dobrym procesorem.

ok dziękuje to chyba se podaruje bo i tak ten komputer co mam uciągnie nawet najnowsze gry w karte tylko muszę zainwestować