Wybór nowej karty graficznej

(patrol589) #1

witam siadła mi karta graficzna i zastanawiam się nad kupnem nowej tylko nie za bardzo wiem jaką wybrać myślę nad : MSI RTX2070 a gtx 970 pomożecie dziękuje i pozdrawiam

(xBotekx) #2

Podaj pełną specyfikację. A i postaraj się następnym razem dobrać lepszy tytuł na razie go poprawiłem.

(patrol589) #3

MSI RTX2070 Armor

MSI GTX1070 Gaming X

(xBotekx) #4

Prosiłem o resztę komponentów twojego obecnego komputera czyli procesor, płyta główna,ram.

(patrol589) #5

aha sorki procesor i7 4790k 32 gb ramu 1200 W zasilacz Płyta asrock z97 extreme4

(xBotekx) #6

W takim razie skoro fundusze pozwalają rtx 2070 będzie dużo lepszym wyborem. Ale ten zasilacz to ci powiem mocarz.

(patrol589) #7

dziękuje ci bardzo za odpowiedz dokładniej to zasilacz hx1200i

(xBotekx) #8

Zasilacz jest w porządku ale wystarczył by 600W :yum:

(patrol589) #9

na stanie posiadam chyba 650W ale troszczke wiecej mocy nie zaszkodzi

(patrol589) #10

tanio kupiłem

(patrol589) #11

a jeszcze jedno pytanie czy warto wymieniać sprzęt na nowszy procek i pamięci pod dd4 mając tyle pamięci w komputerze

(xBotekx) #12

Na tej płycie wiele większej wydajności nie osiągniesz. Przy takim zasilaczu ewentualnie możesz troszkę podkręcić ale to raczej byś musiał mieć wiedzę na ten temat.

(patrol589) #13

płytę także wtedy bym musiał wymieni bo jest pod dd3

(panicagaming) #14

Zacznij od solidnej grafiki, która wyciśnie wszystko z tego co masz czyli RTX, a później się zastanawiaj nad resztą, aczkolwiek 4790K nadal jest b. dobrym procesorem.

(patrol589) #15

ok dziękuje to chyba se podaruje bo i tak ten komputer co mam uciągnie nawet najnowsze gry w karte tylko muszę zainwestować