Wybór obudowy do PC

Witam zamierzam kupić obudowę Sharkoon TG5 RGB i aby sterować oświetleniem trzeba mieć w płycie głównej wejście na wtyczkę typu 12V-G-R-B. Moja płyta to AsRock B75 Pro3 nie wiem czy w tej płycie jest takie wejście nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat

Na tej płycie nie ma złącz sterowania LED-ami.

A jest jakaś możliwość dokupienia jakiegoś sterowania LED-ami ??

A po co Ci to na obudowie? Czemu nie po prostu softem?

Ludzie mnie zaskakują na co komu taka choinka. Kup porządną obudowę, która jest przewiewna i ma dużo miejsca w środku oraz tunele techniczne do upchania okablowania. To oczywiście moje zdanie ale może da coś Tobie do myślenia i zadasz sobie pytanie czy na pewno potrzebujesz takiego cudaka w pokoju za takie pieniądze.

Ta obudowa mi się spodobała ponieważ lubię LED-y :smiley: Ale jestem otwarty na propozycję w tym przedziale cenowym ewentualnie jakieś 50-100zł więcej :smiley: Ale chciał bym żeby w obudowie była jedna ścianka przeszklona

Nie szukasz czegoś takiego?

Bardzo fajna obudowa klasyczny wygląd ale są też LED-y

Jeżeli chodzi o choinkę - jak najbardziej. A czemu komputer ma być nudny i schowany pod biurkiem czy gdzieś za monitorem? Bez wstydu a wręcz z dumą powiem, ze mój blaszak jest zdobiony 5 wentylatorami SPC Zephyr z niebieskim LED, do tego sam schładzacz CPU ma dwa z białym (Deepcool Neptwin) i na dodatek dostałem w gratisie z płytą listwę LED. :wink: A to wszystko opakowane w In-Win 301. Piękność. I o taki komputer też przynajmniej chce się dbać.

Jednak owszem: najpierw funkcjonalność, później bajery. Tak samo jak z samochodami. :wink: Jednak skoro autor wyleciał z obudową Sharkoona za +300 zł, to stać go i na funkcjonalność (dobra obudowa z dobrej blachy, z kanałami, wywietrznikami), jak i na bajery. :slight_smile: