Wybór odpowiedniego odtwarzacza MP3

Witam!

Chciałbym kupić odtwarzacz MP3 a jestem teraz w Anglii.Moja propozycja:

http://www.argos.co.uk/static/Product/p … 291827.htm

Mam pytanie:Czy ten odtwarzacz nie rozleci mi się po kilku dniach/tygodniach?Tańsze w Argosie to już tylko ALBA,reddmango i ARCHOS więc wolę nie ryzykować.

Ewentualnie mogę kupić jeszcze ten:

http://www.argos.co.uk/static/Product/p … 254022.htm

Dodam że wcześniej używałem Packard Bell i teraz mi służy jedynie jako pendrive.

Dziękuję za pomoc.

Zauważ, że ten pierwszy odtwarza tylko mp3 i wma. Zdaje się też, że oba nie obsługują metody Przeciągnij i upuść, więc potrzebny jest program do wrzucania muzyki.

Archos do francuska firma i na francuskim rynku jest tego pełno - ale fakt jest taki, że francuzi kupują niemal wyłącznie sprzęt Apple i ciężko zobaczyć kogoś z Archosem w ręku. Reszta, którą wymieniłeś to jakieś nonamy i od nich faktycznie trzymałbym się z daleka. Philips robi dobre słuchawki, ale jego odtwarzacze mają opinię… żadną. Nie uznawałbym ich za “markowe” odtwarzacze i nie wymagał zbyt wiele.

Popieram opinię z góry.

Polecę natomiast kultowego już Sansę Clipa+. Tani odtwarzacz, że świetną jakością dźwięku, niesamowite wymiary przy małym ale czytelnym wyświetlaczu.

Jeżeli chcesz coś z lepszym wyświetlaczem popatrz coś od Sonego, iRivera. Poczytaj recenzje na forum mp3store (to nie reklama…)

Mogę jeszcze kupić:

http://www.argos.co.uk/static/Product/p … 419653.htm

lub:

http://www.argos.co.uk/static/Product/p … nformation

No sony robi zazwyczaj solidne odtwarzacze. Ale niestety 2GB to niedużo no i też tylko mp3/wma. Dobrze, że przynajmniej obsługuje drag’n’drop. A swoją drogą, to jakiś lichy ten twój sklep. Mały wybór.

To ja poprę, popierającego mnie kubę144. Mam Clipa+ od ponad roku i bardzo go sobie chwalę. Wgrałem Rockboxa i zacząłem chwalić jeszcze bardziej.

Do philipsa dopowiem, że często ma tylko 5mW na słuchawki co jest dosyć małą mocą. Żeby komfortowo słuchać muzyki musisz mieć przynajmniej 15mW.