Wybór odpowiedniej karty na stary PC

Witam chciałbym zakupić nową kartę, przejdę odrazu do rzeczy mam Płytę główną “ASUSTeK Computer INC. P5GD1 PRO” i nie wiem czy podejdzie mi np taka karta:

http://allegro.pl/msi-nvidia-geforce-9500gs-512mb-ddr2-hdmi-dvi-vga-i2908328389.html

tam piszę DDR2 a ja mam karty pamięci DDR i nie wiem czy to ma coś do rzeczy czy nic. Proszę jakieś osoby które się znają o pomoc czy podejdzie, również czy ta karta jest dobra a jeżeli nie, to jaka do 100-150zł za pomoc oczywiście LIKE!

Głowne specyfikacje komputera

Intel® Celeron® CPU 3.06GHz

Radeon X550

1.5GB RAM DDR

Zasilacz Logic 400W

Podpięte jest narazie 3 wentylatory (1 z procesora i 2 z obudowy) z możliwością wyłaczenia

Cześć

Karta graficzna ma złacze PCI-E x 16, płyta główna ma gniazdo PCIe x16 slot for discrete graphics card, a więc karta powinna pasować do płyty głównej.

Pytanie tylko czy jest sens kupować taką słabą kartę? Po drugie karty NVIDIA z serii 7, 8, i 9 często mają problemy z odklejającym się układem BGA.

Do jakich zastosowań szukasz nowej karty? Jeżeli do gier to sama wymiana karty nic nie da.

Chce trochę poprawić FPS w grach typu League Of Legends, Cs, Dota. Jeżeli nie ta, to jaka dobra tak do 150zł? Może GT6600?

ten procek nie nadaje się zabardzo do gier i po drugie najpierw to Ty wymień zasilacz gdyż to szmelc

troche szkoda inwestować w tak stary komputer;]

co do karty musiałbyś kupić HD6670 inne są nie opłacalne w stosunku cena wydajność.

ale zasilacz też bym musial iśc do wymiany najlepiej jakis aerocool cena 130 zł około na morele.net

Dodane niedziela, 6 stycznia 2013, 20:40

pozatym nie napisałeś jaką masz płytkę ?

możesz mieć AGP to wtedy lipa;]