Wybór Odtwarzacza Mp3 lub Mp4


(Mizeria666) #1

Witam w ten ciepły majowy dzień. Chciałem szanowne Forum poprosić o pomoc w wyborze Odtwarzacza Mp3. Melomanem strasznym nie jestem, ale zależy mi na tym by odtwarzacz był dobry jakościowo i stylistycznie.

Zastanawiam się nad takimi modelami ->

-> http://www.allegro.pl/item102131379_now ... tafon.html

Jest to Typowy Odtwarzacz "no-name", Ale jest, iż się tak wyrażę "ipod'o Podobny" Mam pewne Obawy, co do jego jakości tak, więc chciałem prosić o jakieś opinie lub też może doświadczenia związane z takowy sprzętem.

Drugi odtwarzacz to markowy Walkman® Sony® W sumie to nie wiele o nim wiem. I ty również chciałem się was poradzić :slight_smile:

-> http://www.hoopla.pl/product_info.php/c ... s_id/10100

Jeśli macie jakieś inne propozycje i Opinie to bardzo proszę... Za wszystkie wskazówki z góry dziękuję :slight_smile:

P.S. Suma, jaką chciałbym przeznaczyć to Ok 500 zł...


(Blood King) #2

Bez apelacyjnie

Ten "iPodo podobny" to jest totalny szajs. Nie ma co tego porównywać do iPoda nano. Mój kolega miał to "coś" w szkole i porównałem to z moim iPodem i za zadne skarby bym sie nie zamieniał na takie coś :roll:

Co do tego Walkmana Sony to on bardzo fajnie wygląda :slight_smile: Wyświetlacz wygląda takjaby był wtopiony w obudowe :slight_smile: I jakościowo napewno jest o niebo lepszy od tego "iPodo podobnego".

Reasumując to Sony bez apelacyjnie.

PS> Postaraj sie uzbierać jeszcze 150zł i kup nówke iPoda nano 1gb :wink: Osobiście jestem w nim zakochany ^^ xD :mrgreen:


(zciwo) #3

No-name to się wystrzegaj!! Ja poleciłbym coś z firmy Creative'a. Niezawodne i dobre :slight_smile: Sam mam MuVo TXFM i jestem bardzo zadowolony z zakupu.

np.http://www.kupujemy.pl/items/_odtwarzac ... /0/_?U=CR7


(Zbych ) #4

Moim zdaniem płaci się za nazwe, nic specjalnego , jakość dzwięku niezadawalająca , jeszcze niedawno sam poszukiwałem coś dla kobity i nastawiony byłem wyłacznie na Creative , kilka modeli sprawdzałem w działaniu i zdecydowanie jakość dzwięku była znacznie gorsza jak w np. w Nano w koncu zakupiłem coś takiego:http://www.tomsoft.com.pl/opis_producent.php?HTMLname_pro=Avacs%20Odtwarzacz%20MP4/MP3%20Voyager zaskoczyła mnie w takim badziewiu jakość dzwięku poprostu super , to nie jest wyłacznie moje zdanie bo kiedy dałem do posłuchania moim znajomym co posiadają Creative'a to nie chcieli wieżyć że coś o nazwie no name znacznie lepiej chodzi jak ich firmówka.

Zamaskowałem link, rozjeżdżał forum

boczi


(Kolszynski) #5

Zdecydowanie polecam odtwarzacze firmy iriver!

Firma mało znana w Polsce ale bardzo popularna w USA.

Trzeba zapłacić troche więcej za odtwarzacz ale dzwiek jest nieporównywalnie lepszy niż w złomiastych Creativach czy Sonówkach!Dzięki temu playerowi odkryjesz dzwieki w swojej ulubionej muzyce,których jeszcze dotąd nigdy nie słyszałeś!

Polecam Iriver IFP-799 , iFP-895 , IFP -795 lub t10 i t30 jesli chcesz z większą pojemnością!