Wybór operatora i telefonu

Kończy mi się umowa w orange i chcę zmienić sieć, bo w orange drogo

Moje pytanie jakiego wziąć operatora? play era plus czy co? chce abonament za 50 zł i telefon do 300 zł. Telefon ma mieć w miarę dobry aparat i mp3.

Kto mi pomoże, bo ja się na tym za bardzo nie znam.

abonament 5 dych i jeszcze 300zł za telefon ?? :o to jaki ty chcesz mieć ten telefon ?? A propo sieci to w mojej rodzinie wszyscy są w plusie, tylko że czasem dawali po 2 abonamęty na miesiąc i przez to wszyscy poprzesiadali się na karty. Teraz uruchomili w plusie portal plus.pl za darmo, ale niestety tam nie ma wyników totolotka.

Jak nie ma jak są:D wap.plus.pl --> Wiadomosci/Lotto

To dużo czy mało, bo nie rozumiem ??

Raczej chciałem jakieś konkretne przykłady, bo kurde nie wiem :frowning: , myślę, że są tu osoby co znają się na tym. Proszę…

usSseR , musisz podać profil dzwonienia. Bez tego to nic się nie wymyśli.

Rozmowy - nie gadam dużo częściej sms-uje, bardziej zależy mi na telefonie.

Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad PLAY.

Za 50zł masz pakiet kwotowy 70zł do wszystkich sieci i po przystępnych cenach. A i telefony są bardzo fajne do 300zł w tym abonamencie.

http://web.playmobile.pl/resources/_fil … efonow.pdf

Zapomniałbym

Teraz jest promocja na abonament czyli jak weźmiesz ten za 50zł to przez 6 miesięcy zapłacisz za niego tylko połowę czyli 25zł, a więc nie dość że dostajesz 20zł na zawsze za darmo to i jeszcze przez pół roku dodatkowo 25zł.

Moim zdaniem bardzo dobra oferta. :mrgreen:

Fajna promocja…, ale telefon to i tak nie wiem jaki wziąć.

Jeśli chodzi o telefony to proponuje Nokie 6288, Sony Ericssona K800i lub Motorole V6 Maxx :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Telefony to dobre są motka K3, SE K800 W880, jest jeszcze samsung Z630 ale ma podobno słabą baterię.