Wybór pakietu zabezpieczającego


(Rebelek12124) #1

Witam, chciałem poznać opinie o Nortonie Internet Security 2011 i Esecie Smart Security. Który według was lepszy?? Testowałem obydwa ale patrzylem na zużycie zasobów :slight_smile: Który pakiet ma lepszą wykrywalność? Prosze nie mówcie o Kasperskym. Wiem że jest dobry, ale na moich odczuciach bardzo spowalniał komputer. Pozdrawiam!


(Niedrogo) #2

Norton Internet Security działa bezbłędnie ale niestety wymaga sporych zasobów oraz nie rozpieszcza użytkownika łatwą konfiguracją. O Eset Smart Security mam na podstawie własnych doświadczeń złą opinię. Od niedawna prywatnie oraz w firmie korzystamy z AVG Internet Security 2011 i to oprogramowanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Bardzo prosty ale komunikatywny interface. Pewne i szybkie działanie ( o tym również miałem okazję się przekonać ).


(system) #3

też jestem za Norton Internet Security

ESET to już nie to co było dawniej


(Rebelek12124) #4

Korzystajac Nortona na sempronie 2200 1.50 ghz poczulem tylko wzrost czasu uruchamiania systemu :slight_smile: ale w codziennym korzystaniu z komputera wcale go nie czuc. Może ktoś wypowie się również na temat AVG?


(Alin06) #5

Posiadam KIS 2011 i NIS 2011

Pod względem szybkości i wykrywalności nr1-norton


(892ugbwl8ik9zlxm97wz) #6

NIS jest bardzo skuteczny i to najlżejszy dostępny pakiet.


(Dariuszbbr) #7

Miałem AvGiS 2011 zgadza się sprzętu nie obciąża ale przepuścił mi kilkanaście wirusków na szczęście mam komercyjną wersie MBAM a ten jak narazie nic nie pominą .Używam teraz Awasta 6 Free razem z MBAMem i jest ok. Przy odinstalowaniu AVG miałem problem zostało dużo śmieci po nim , musiałem użyć programu do czyszczenia AVG który pobrałem z ich strony. Odnośnie Eseta to koledzy wypowiadający się wcześniej mają racje , to już nie ten Eset jak również nod .Z tych dwóch ja bym wybrał Nortona ale zaproponował bym ci alternatywę F-Secure Internet Security 2011 :smiley:


(Nino Rota) #8

Nortona miałem kiedyś w domu (fakt, że dawno temu), a Eseta w pracy i z tej dwójki podobał mi się raczej ten drugi. Ale tak jak kolega parę postów wyżej, doradzałbym jako alternatywę F-Secure. Szczególnie że jeżeli masz internet z kablówki, to możesz mieć go za półdarmo.


(Matjas89) #9

Norton strasznie zamulał mi kompa.

Na pewno w UPC jest taka opcja, możesz za kilka złotych miesięcznie dokupić program antywirusowy. Ale nie wiem jak to wygląda u innych dostawców.


(Nino Rota) #10

Dokładnie taki sam argument słyszałem, jak koledzy mnie ostrzegali przed F-Secure i tak samo się srodze pomylili :slight_smile: rampo80, w UPC masz właśnie F-Secure