Wybór pakietu zabezpieczającego

Witam, chciałem poznać opinie o Nortonie Internet Security 2011 i Esecie Smart Security. Który według was lepszy?? Testowałem obydwa ale patrzylem na zużycie zasobów :slight_smile: Który pakiet ma lepszą wykrywalność? Prosze nie mówcie o Kasperskym. Wiem że jest dobry, ale na moich odczuciach bardzo spowalniał komputer. Pozdrawiam!

Norton Internet Security działa bezbłędnie ale niestety wymaga sporych zasobów oraz nie rozpieszcza użytkownika łatwą konfiguracją. O Eset Smart Security mam na podstawie własnych doświadczeń złą opinię. Od niedawna prywatnie oraz w firmie korzystamy z AVG Internet Security 2011 i to oprogramowanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Bardzo prosty ale komunikatywny interface. Pewne i szybkie działanie ( o tym również miałem okazję się przekonać ).

też jestem za Norton Internet Security

ESET to już nie to co było dawniej

Korzystajac Nortona na sempronie 2200 1.50 ghz poczulem tylko wzrost czasu uruchamiania systemu :slight_smile: ale w codziennym korzystaniu z komputera wcale go nie czuc. Może ktoś wypowie się również na temat AVG?

Posiadam KIS 2011 i NIS 2011

Pod względem szybkości i wykrywalności nr1-norton

NIS jest bardzo skuteczny i to najlżejszy dostępny pakiet.

Miałem AvGiS 2011 zgadza się sprzętu nie obciąża ale przepuścił mi kilkanaście wirusków na szczęście mam komercyjną wersie MBAM a ten jak narazie nic nie pominą .Używam teraz Awasta 6 Free razem z MBAMem i jest ok. Przy odinstalowaniu AVG miałem problem zostało dużo śmieci po nim , musiałem użyć programu do czyszczenia AVG który pobrałem z ich strony. Odnośnie Eseta to koledzy wypowiadający się wcześniej mają racje , to już nie ten Eset jak również nod .Z tych dwóch ja bym wybrał Nortona ale zaproponował bym ci alternatywę F-Secure Internet Security 2011 :smiley:

Nortona miałem kiedyś w domu (fakt, że dawno temu), a Eseta w pracy i z tej dwójki podobał mi się raczej ten drugi. Ale tak jak kolega parę postów wyżej, doradzałbym jako alternatywę F-Secure. Szczególnie że jeżeli masz internet z kablówki, to możesz mieć go za półdarmo.

Norton strasznie zamulał mi kompa.

Na pewno w UPC jest taka opcja, możesz za kilka złotych miesięcznie dokupić program antywirusowy. Ale nie wiem jak to wygląda u innych dostawców.

Dokładnie taki sam argument słyszałem, jak koledzy mnie ostrzegali przed F-Secure i tak samo się srodze pomylili :slight_smile: rampo80, w UPC masz właśnie F-Secure