Wybór pendrive 4gb

Który wybrać pendrive 4gb cena to około 50 zł najlepiej z allegro tylko teraz który

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/ … ,id,35810/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/ … ,id,47057/

http://www.komputronik.pl/Pamiec_Flash/ … ,id,25728/

corsair voyager lub jego mocniejsza odmiana GT

Mam tego Corsaira - fajnie czasami nim porzucać o ścianę :stuck_out_tongue: , fajnie się odbija :stuck_out_tongue: i najlepszy .

Za 50 zł. kupiłem 8GB Kingston DataTravel.

niestety tej pamięci brakuje wydajności ale za to jest pojemniejszy.

Co do Corsaira to mam tylko taką uwagę, że czasami gumowa obudowa lubi odchodzić od “maszynerii”. W pracy u mnie zakupiono takie właśnie pendrive’y i intensywne użytkowanie u kilku osób wywołało wyżej wskazany objaw. Co do działania elektroniki - nie ma żadnych problemów.

8gb mnie nie interesuje bo za 50 dych kupie jakiegoś z cienkimi prędkościami a mi jest potrzebny do przenoszenia małych plików co najwyżej filmów więc mówicie caosair myślałem na ocz rally2 też wydaje się niezły

Mi też odeszłą :stuck_out_tongue: , ale komu to przeszkadza .

Od dłuższego czasu korzystam z 2GB i 4GB voyagera, oba stabilny odczyt na poziomie 20MB/s i średni czas dostępu do danych poniżej 1ms. Nie zauważyłem objawu na który wskazuje bartib, najwyraźniej zależy od sztuki, albo od sposobów męczenia pendrive’a :slight_smile:

Z tego co czytałem z komentarzy dużo osób tak z nim ma gdy noszą go w kieszeni a u mnie będzie prawie cały czas tam tkwił a ten ocz rally ma aluminiową obudówkę

Ok wybrałem voyagera