Wybór pierwszego smartfona do 600zł

Witam.

Chcesz używanego czy nowy? Choć patrząc po wyborach to pewno używki też wchodzą w gre.

S2 jest niezły, sam mam i jak dotąd jeden z lepszych telefoników jakie miałem, działa stabilnie, wyświetlacz świetny, zdjęcia na tyle dobre, że nawet gdy robiłem zdjęcia projektów budowlanych to po wydrukowaniu były w 100 procentach czytelne.

Zerknij na Xperie S / SP / T - choć te mogą wykraczać ponad budżet, HTC One S, X. Samsung S3 mini, Ace 2,3. Też całkiem dobre telefony. Ewentualnie coś z lumii. Z tym, że pod windowsa jest istotnie mniej aplikacji.

 

 

Nowy

Z tych wszystkich opcji według mnie najlepszym wyborem będzie HTC One S, ewentualnie Sony Xperia M.

Zastanów się czy nie lepiej wybrać Windows Phone na pierwszego smartfona. Zobacz sobie Nokię Lumię 520 lub 620. Jeżeli jednak zdecydowałbyś się na Androida, który notabene ma więcej funkcji, ale może sprawiać problemy początkującym, to zobacz na telefony, o których mogłeś nie słyszeć. Prosty przykład: Kruger & Matz Drive KM0407 - procesor czterordzeniowy 1.2GHz, 1GB RAMu, bateria 4000mAh w znanej sieciówce kosztuje 549zł. 

Jako potencjalnemu użytkownikowi Androida zalecam kupowanie telefonów z minimum 1GB RAMu. Zapewni to komfortowe korzystanie ze smartfona. :wink:

Windows Phone to niszowy system - na początek postawiłbym na Androida. 

Htc desire 500 :slight_smile:

@piterbanks chyba masz nieaktualne informacje :slight_smile:

Również podpinam się pod kolegą, jeśli nie jesteś zwolennikiem Androida, warto by sie zainteresować tą Nokią 520 na Windows Phone :-).