Wybór płyty głównej

Siema. Otóż właśnie zdobyłem środki na zakup nowej płyty głównej dlatego chciałbym prosić was o pomoc w wyborze. Płyta ma być pod Socket 939 karte graficzną agp na athlona64. Prosze o linki z allegro tak za 110zł.

Acha płyta ma mieć jeszcze 4sloty na pamięć obsługe duala i max 4gb pamięci :stuck_out_tongue:

to fest kasy masz płyta główna powinna minimalnie kosztowac 250zl bo jak kupisz jakiś inny "badziew " tańszy to ci tak komp będzie chodził ze “padaczka” to moje zdanie :stuck_out_tongue: a allegro to chyba każdy może wejść ma przeglądarkę i znalesc

nie znajdziesz takowej, nawet ECS więcej kosztuje :lol: chyba że jakąś używkę ale wątpię abyś ją za tyle upolował…

nawet w erze takich rzeczy nie maja

szukaj na allegro, czasem zdarza się upolować dobre ceny

Ma wplyw na to plyta? (wydajnosc kompa)

Bo ja mam slabiutenka plytke i moze dlatego windka dlugo sie wylacza.

stabilność i szybkość tak, jaki odczyt z pamięci itp :wink:

http://allegro.pl/item220492642_biostar … t_939.html

Jest grafa w CoD2 da się grać, sprzedać obecną grafę i kupić coś na pci-e

Reszta obojętnie co się kupi, aby nie od ecs.

:o

hehe a ja jeszcze kumpel ostatni mi mowil…

A ja tutaj sie dowiaduje ze i

Dobrze wiedziec :slight_smile:

No ale niedawno znalazłem pełno takich aukcji tylko że wtedy nie miałem funduszy :stuck_out_tongue: i teraz sie wszystko pokończyło :?

No właśnie nie mam funduszy żeby zmieniać karte narazie.

Biostar ma zintegrowaną 6100 i wolny pci-e

No a na tey biostar dam rade uciąnąć chociarz Css?

W CoD2 da się grać, gry mają podobne wymogi, CSS ma mniejsze CoD ma lekko skopany silnik potrzebuje dosyć mocnych graf potrafi wchłonąć 512 MB z grafy.

Ile masz ramu?

512 właśnie.

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 13:50

Jeszcze pytanie

http://allegro.pl/item219471465_athlon_ … 4_pro.html

Co powiesz na tą aukcje? :stuck_out_tongue: Brać czy nie brać? coś mi sie zdaje że okazja xD

Mało, może będę miał dziś css to zobaczę jak chodzi. Szkoda że żadnego dema nie ma.

Niektórzy łodzie i samochody kupowali za grosze to czemu proca nie można kupić.

Noo własnie chciałem zalicytować ale trzeba mieć zaproszenie a sprzedający sie nie odzywa. Co do ramu to chciałem dkopuić tak pod koniec sierpnia 512ram bym miał wtedy 1gb w 3 slotach dlatego zalezało mi na dualu.

na 6100 sprawdzałem 128 mb przydzielone dobrze się gra, FRAPS pokazuje 35-45 do 50 fps.

Detale większość na hight, 1024x768, nic nie zmieniałem w opcjach od instalacji.