Wybór podzespołów

Czołem. Czy zmienialibyście coś w tym setupie? Tymczasowo będzie tu siedział GF1060 a domyślnie 3070. Dyski zabieram ze starego sprzętu.

Rozważ czy nie warto dołożyć 100 zł do procesora ze zintegrowanym układem graficznym, czyli wersji bez „F”. W razie (odpukać) jakieś awarii karty graficznej będziesz mógł chociaż włączyć komputer i pobuszować po Internecie.

1 polubienie

W razie „W” mam inną kartę na podmianę. Pytanie jak reszta podzespołów? Nie zależy mi na świecidełkach, po prostu podoba mi się ta obudowa, a cooler ciężko o jakiś normalny bez bajerów. Może zna ktoś lepsze odpowiedniki tego co tutaj wrzuciłem? Ogólnie sam „piec” bez grafiki i dysków chciałbym zamknąć w 3.5k ± 200zł. Sklep nie musi być koniecznie morele. I tak zamówię tam gdzie wyjdzie taniej bo po co przepłacać :slight_smile:

Zmień obudowę bo obudowa ze szkłem z przodu to :poop: na spc rg6v i zasilacz na supremo fm2 650W

Zauważyłem, że pamięci które wybrałeś nie są wymienione na liście kompatybilności z płytą główną. Nie oznacza to jednak że nie będą działać poprawnie. Prawdopodobnie MSI po prostu nie sprawdziło tego konkretnego modelu pamięci z tą płytą, aczkolwiek warto o tym wspomnieć.

Ona ma z przodu mesh częsciowo przykryty plastikiem jak się domyślam. Szkła nie ma tam nigdzie poza bokiem. Ta rg6v nie podbija mojego serca. Zasilacz zmieniony, dzięki za radę.

Nawet nie wiedziałem, że istnieje taka lista :slight_smile: W wolnej chwili sobie popatrzę. Zawsze sprawdzałem jakie częstotliwości obsługiwała dana płyta i na tej podstawie dobierałem RAM.
Czy TE kości nie będą lepsze niż tamte Patrioty?