Wybór pralki do 1300 zł

Witam zastanawiam się nad kupnem pralki . Ważnym parametrem i najbardziej istotną sprawa jest głębokość MAX 40 cm. reszta mniej ważna (zaleta byłby wyświetlacz i ponad 1000 obr/min):

wybrałem 2 co o nich sadzicie ??

LG WD 10490 NP (na internecie nie znalazłem praktycznie jej wad …)

Whirlpool AWG-912D (czytałem że troche głosna)

Radzę odpuścić sobie LG i Whirpoola.

Polecam Boscha WLF20261PL , spełnia wszystkie Twoje wymagania (nie daj się zwieść z prędkościami powyżej 1000 obr/min. ,bo jest to ściema której i tak żadna pralka nie osiągnie bo elektronika zawsze zmniejszy obroty bębna), gwarancja na 5 lat i na głowę bije wymienione przez Ciebie modele. Mam to cudeńko od dwóch miesięcy i nie mogą znaleźć zadnych wad :slight_smile:

http://www.nokaut.pl/pralki/pralka-bosc … 261pl.html

Ja od siebie polecam firmę MIELE. Sprzęt klasy najwyższej jeżeli znajdziesz coś w twoim przedziale cenowym to na 100% będziesz maksymalnie zadowolonym użytkownikiem niezawodnego sprzętu. Mój novotronic W718 ma już z 8 lat i nigdy nic nie było popsute wymieniane ani nic !

Ja od siebie polecam firmę MIELE

w życiu nie spotkałem sie z taka pralką …

Polecam Boscha WLF20261PL

byłem w sklepie i chłop powiedziałże pralka extra tylko w razie czego części drogie…

Ja mam pralkę Boscha zakupioną w 2002 r. (może się poprawili), ale niepolecam. Cztery miesiące po skończeniu gwarancji były problemy z silnikiem. Trzy razy musiałem jeździć, aby przewijać mi silnik, potem (2007) grzałka padła i m.in. stopiła ten otwór gdzie się proszek wsypywało. Narazie nic niepadło, ale jak padnie to odrazu kupuję nową pralkę. Wracając do pralek to mechanik jak ostatnio u mnie był to polecał kupić pralkę marki: Whirpool, Ariston, Ardo, indesit.

Pozdrawiam

http://www.miele.pl/index.php?mnu=247