Wybór przeglądarki

Bardzo mi się nie chciało zmieniać przeglądarki, więc wciąż z tym zwlekałam, ale ten Slimjet już tak się zepsuł (po najnowszej aktualizacji przestał obsługiwać część słów kluczowych), że nie mam wyboru :frowning:
Zależy mi najbardziej na wbudowanym translatorze, który tłumaczy całe strony na miejscu, wyszukiwaniu z paska nawigacji (tego z adresem strony) z użyciem słów kluczowych, tak aby wyniki były otwierane w nowej karcie, otwieraniu odnośników w nowej karcie po przeciągnięciu ich w dół i obsłudze dużej ilości dodatków.
Która przeglądarka ma takie opcje?

Na chromium - poznaj Comodo Dragon Internet Browser 88, poczytaj. Ma wszytko to, co chrome i więcej.

@Bogdan_G a co konkretnie ma więcej? Kiedyś go przez chwilę używałam, bo zainstalowałam jakoś razem z firewallem od Comodo, ale mnie nie zachwycił. No ale to było dawno i może teraz coś się poprawiło…

Podejrzewam, że nie wbudowali translatora (te używające mechanizmu dodatku ogranicza limit 5000 znaków w tłumaczeniu), gestu przeciągnięcia linka.

1 polubienie

Firefox, ale bait słaby
A dla , bo temat już jest. Moja Opera nie dała rady FF . Nie ta filozofia

Jako odrębny program - ta przeglądarka działa błyskawicznie. I mimo tych samych dodatków do blokowania co FF - disconnect i uBO - znacznie więcej blokuje. Jedyne chromowate - używa się stabilnie i długo.
U mnie windows 10 pro polubił bardzo comodo icedragon - to na FF wersja 65. Tak szybko śmiga, że bije po oczach, ale żadne portable, tyklo wersja instalacyjna. Na razie nie ma nowych, ale chodzi po internecie jak błyskawica i od razu uruchamia się, gdy klikam po uruchomieniu sprzętu. Oraz nigdy nie zawiódł.
Co innego, gdy działały w nim aplety antywirusa/firewalla - wiadomo - procesów było ze 20 dodatkowo. Jako przeglądarka - lepsza od chrome o wiele. Warta wypróbowania. A próbowałem kiedyś i było całkiem OK.

1 polubienie

Teraz sprawdziłem - comodo dragon nie ma wbudowanego tłumacz stron.

1 polubienie

Są z 4 przeglądarki. Edge, chrome/cromium/Opera. jeden pies. i Firefox.
Cała reszta to rzeźbienie w gównie i próba wyciągnięcia kasy od jeleni.- Brave widziałem robione pod reklamy.
A dzeci się cieszą :slight_smile:
Jestem linuksiarzem, ale w tym temacie chciałbym porządną zamknietą przeglądarkę. za kasę
Cos jak kiedyś presto w Operze
I przypuszczam, ze wielu by się skusiło.
A to comodo idzie zrobic z chrome chrome:flags z chromium

1 polubienie