Wybór Ramu

Witam!Otóż posiadam pamięć ram ELIXIR 1GB i wszyscy mi mówią że to najgorsza pamięć jaka może być.Związku z tym mam takie pytania.Czy ta pamięć jet naprawdę taka zła jak tak to dlaczego?Czy Warto sprzedać tą pamięć i kupić Kingstona 1GB?Jakie będa zmiany po wybianie Ramu??

Z góry dziękuje…

Elixir to średnia półka pamięci.Najgorsze pamięci to OEM :? Mam jedną kość Elixir 256 i narzekam :wink:

A Kingstony są dobre ??

Tak.

Kingstony są trochę lepsze od Elixira . Na Twoim miejscu nie wymieniałbym tego Elixira bo i tak nie załwarzysz różnicy miedzy Kingstonem. :-o

Teraz to już niewiem jedni mówią żeby te ELIXIRY jak najszybciej wymienic bo to dziadostwo i bubel i kupic kingstony a drudzy ze niewarto wymuieniac :?

To jest DDR czy DDR2?? Weź no dokładny opis tej kości podaj.

ELIXIR DDR2 533Mhz <-----512MB

Bufalld OEM DDR2 667Mhz <------512MB

Weź to sprzedaj, kup 2x1GB albo 2x512 667MHz CL4 jakiejś dobrej marki typu Kingston czy Patriot czy Corsair jak tam chcesz i będziesz szczęśliwy. Jak dobre wybierzesz to Ci pójdą na CL4 800MHz, tak jak moje

http://www.znak.pl/index.php?cid=305&sc … 667Pat+CL5 tylko że ja mam na cl4

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 8:48

Jak nie masz kasy to nie kupuj, wyjdą ddr3 to reszta stanieje i kompa se kupisz nowego :slight_smile:

Oem to syf :? . Sprzedaj te 2 kości i kup 1GB A-data luba Corsair 667

dokładnie . jeśli kupować pamięci to tylko te w pełni firmowe .

Jaka firma waszym zdaniem jest najlepsza??

Nie ma najlepszej firmy (choć jest kilku producentów kojarzonych z wyższą półką a to dlatego że robią kości specjalnie do OC) mogą być najlepsze konkretne modele modułów Ram-u. Za 120 zł będziesz miał 1x1 Gb DDR2 667 CL5 - A-data lub Goodram. Nie powinno być problemów z podkręceniem do 800 CL5

Kup Kingston- niektórzy mówią że nie są dobre, ale zapewniam Cię że są

U mnie chodzą na 4-4-4-12 na 800mhz. Kingston to pewna i sprawdzona firma

dokładnie . lecz słyszałem że Kingstony lepiej współpracują z kościami innej firmy niż inne kości .

Czyli radzicie mi wymienic tą pamieć i kupic Kingston albo Goodram!?

tak

2X 512 667 A-data…

Lepszy stosunek cena/wydajność

A-data są świetne do O/C więc do 800 powinny dojść…

czy te Kingston są takie złe?

1e4360d1ecfc27a8m.jpg

Wcale nie ja też posiadam pamięci kingston i według mnie są dobre :smiley: