Wybór routera za około 180 zł

Cześć, mam pytanie - poszukuję routera za około 180 zł i w tym budżecie mieszczą się np. Actina P6806, TP-LINK TD-W8970 v3, Asus DSL-N10.

Potrzebuję na pewno zewnętrznych anten, nie musi być dwuzakresowego radia, wifi ac i portu USB, choć ten ostatni mile widziany. Internet mam dostarczony do domu po kablu LAN, nie potrzebuję modemu xADSL. Urządzenia będę łączył tylko przez wi fi. Kolor obudowy koniecznie czarny - nie pytajcie dlaczego :slight_smile: Ktoś spotkał się z tymi modelami i może się wypowiedzieć?

Ja wybrałem (kilka mies.temu) ASUS Rt-n15u. Trochę się bałem wbudowanych anten, ale chyba niepotrzebnie.

Świetny sprzęt.

Kilka lat temu wybrałem ten model (tp linka ) i jestem z niego bardzo zadowolony, tylko była to wersja z 3 antenami.

Pozdrawiam

Właśnie, a jest jakaś różnica pomiędzy 3 a 2 antenami? Wolałbym coś z zewnętrznymi antenami na pewno, także ten ASUS odpada…

Ja mam tego tp-linka w wersji dsl i 2x usb i bardzo dobrze się sprawuje :slight_smile:

Dzięki za pomoc, po konsultacji w sklepie wybrałem router firmy Actina - zobaczymy, jak się będzie sprawował. Pozdrawiam :slight_smile: