Wybór sieci wifi

Witam. Mam taki problem posiadam router Netiaspot i mam połączenie z komputerem przez wifi automatycznie się łączy. Ostatnio włączam przeglądarkę i nie mogę się połączyć z internetem bo wyskakuje aby strona netiafon. Ja patrzę na sieci bezprzewodowe a tam są dwie netia fon i mój router, biorę na swoją i działa. Tak się dzieje za każdym razem gdy włączam komputer i chce się połączyć to zawsze łączy z tą siecią netia fon, jak zrobić żeby zawsze wybierało moją sięc(od mojego routera), bo to jest dręczące za każdym razem wchodzić i zmieniać sieć??

Kliknij na ikonę sieci bezprzewodowych w tray’u, następnie PPM na sieć, z którą chcesz łączyć się automatycznie, wybierz właściwości => zakładka “połączenie” i zaznacz “ptaszka” przy pozycji połącz automatycznie, gdy ta sieć jest w zasięgu.

Jeśli masz taką możliwość, wyłącz po prostu usługę FON, ta druga sieć jest dla osób, które same korzystają z usługi FON przy pomocy twojej sieci. Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule http://www.dobreprogramy.pl/Netia-dolac … 30543.html

Pozdrawiam!