Wybór sieciowego FPS-a

Hej,

przymierzam się do zakupu FPS-a w którego głownie grałbym w trybie multiplayer, jednak przez ostatnie miesiące nie interesowałem się zbytnio grami i trochę wypadłem z obiegu. Poszukuje strzelanki, która nie będzie nazbyt taktyczna, ale jednocześnie nie będzie Quake’o podobna. Ma to być coś w co można pograć po ciężkim dniu i dobrze pobawić się z innymi ludźmi. Jestem w stanie poświęcić te kilkanaście godzin na opanowanie mechaniki gry, jednak nie chciałbym żeby to była gra zbyt skomplikowana taktycznie, w której wymagana jest bardzo zgrana drużyna graczy.

Swego czasu bardzo lubiłem grę FEAR Combat, teraz poszukuję czegoś ciut bardziej taktycznego ale bez przesady.

Zastanawiałem się na Battlefield 3. Czy to dobry wybór?

Z góry dziękuję za pomoc.

Polecam BlackShot’a, fajna strzelanka z rankingiem i stopniami. Niezbyt skomplikowana. Grywam. Nick: GuiiHz

Witam , w BF3 gra się całkiem fajnie, ale mnie osobiście denerwuje trochę grafika jakaś trochę dziwna, spróbuj może CS.GO jest całkiem niezły.

Zdaje się, że do obu wymienionych przez Was gier nie ma żadnego triala sieciowego (wersja PC)?

ja również polecam blackshota