Wybór słuchawek bezprzewodowych z wyższej półki

(Rapid) #1

Od dłuższego czasu przeglądam recenzje i modele.
Najbardziej skłonny byłem pierwotnie do Senheisera RS 180 bo mam dobre doświadczenia z tą marką i ten model mi się bardzo podoba. Z tego co czytałem otwarte słuchawki zapewniają generalnie lepszą jakość dźwięku.
Obecnie popularne są modele noise cancelling i co mnie głównie zastanawia - czy wytłumianie daje lepszy efekt niż wspomniana otwarta budowa…
Drugie pytanie czy technologia wi-fi jak w przypadku 180tki naprawdę poprawia dźwięk (bo parametry ma lepsze niż bluetooth).
Co do drugiego typu interesują mnie najbardziej Senheiser PCX 550, bardzo dobre opinie mają też Bose QC35 oraz ostatnio topowe Sony MDR-1000X.

Ponadto po wyborze headsetu będę szukał dobrego jakościowo DAP’a by nie słuchać muzyki z telefonu a czegoś lepszego.
Chętnie przeczytam opnie ludzi którzy mają jakieś doświadczenie w tej kwestii.

Najważniejsze dla mnie są 1 jakość dźwięku 2 wygoda. Kasa nie gra praktycznie żadnej roli, choć nie zamierzam wydawać jej na jakieś rolexy dźwięku jak np Bowers & Wilkins P9.

(kogart) #2

…a lepsza jakość będzie zdecydowanie przy słuchawkach przewodowych.

(lewimag) #3

Ja mam SENNHEISER HD 630 VB z Audio Świata i jestem bardzo zadowolony, to moje pierwsze naprawdę dobre słuchawki, ale porównywałem u kilku znajomych i wydaje mi się, że wybrałem bardzo dobrze, no nawet jestem tego pewien :slight_smile: