Wybór słuchawek

Witam. Zamierzam kupić w Empiku dobre słuchawki do 50zł. Budżet, trochę mały, ale to jest karta podarunkowa(50zł). Jednak mam nadzieję że coś w tej cenie dobrego się znajdzie. Zastanawiałem się nad kupnem, jakiegoś produktu od Firmy: A4tech. jednak nie jestem do końca do niej przekonany…

Same słuchawki, czy headset z mikrofonem?

Dokanałowe, douszne, nauszne pół-zamknięte?

I najważniejsze: czy możesz coś ew. dołożyć do tego. Jeśli tak, to ile?

Z takim info najłatwiej będzie Ci pomóc. :slight_smile:

Edit:

Żeby nie być gołosłownym i o ile asortyment Empik.com i sieci Empik się pokrywa (sę to dwie oddzielne firmy) to najsensowniejsze byłyby te nauszne:

PHILIPS SHP1900: http://www.empik.com/sluchawki-philips- … ktronika-p

Oj, przepraszam że tak ogólnie :stuck_out_tongue:

No to tak: Headset lub nauszne półzamknięte. Twoim zdaniem co lepsze?

10zł to max, niestety…

Zależy mi też na wytrzymałości kablu, bo niestety, ale często w moich słuchawkach kabel, po prostu się nie łączył, lub się rozrywał.

W większości przypadków nauszne > headset.

W headsecie zwykle słabym słuchawkom wtóruje słaby mikrofon. Bardzo często poleca się nawet kupno słuchawek typowych do muzyki i dokupienie mikrofonu stojącego lub na klips, bo taki zestaw się sprawdza lepiej od headsetu. A ogólnie w takiej cenie w/w Philips raczej będzie nie do przebicia jeśli chodzi o asortyment Empiku.

Jeszcze co do porównania. Zdarzają się perełki, np. moim zdaniem świetnie sprawdza się Philips SHM7410/97 , po przetestowaniu sam kupiłem i mam już 1,5 roku i nadal bezbłednie się sprawdzają. Zwłaszcza biorąc pod uwagę poligon, jakim jest podłoga po której ciągnie się kabel (pies łobuz i dziewczyna jeżdząca krzesłem obrotowym).

Co do wytrzymałości, na firmie Fhilips się nie zawiodłem, pod tym względem. Mikrofonu, raczej nie będę używać. Zależy mi po prostu na dobrych słuchawkach, do oglądania Filmów w serwisie YouTube, słuchania Muzyki, jak i do gier.

Jak widzę mamy podobne doświadczenia z słuchawkami Philipsa, tym bardziej polecałbym celować w ten konkretny model, bo w tej cenie i tak nic lepszego się nie znajdzie. Zorientuj się tylko, czy w sieci Empik też go mają, czy tylko na Empik.com.

Używam słuchawek Philips shp2500 z 6 metrami kabla i żadnych problemów.

Co do A4tech to trochę loteria.Tanio i krótko.

Widzę,że są w Empiku

http://www.empik.com/sluchawki-philips- … ktronika-p

Uważam,że powinny być poniżej 50 zł.

Jednak biorę-PHILIPS SHP1900. Mam nadzieję że będą we Wrocławiu :slight_smile:

Bierz SHP2500 tak jak pisze eddie71 , nie wiele dopłacasz, wiele zyskujesz.

Tak na marginesie, ostatnio SHP1900 w Biedronce były za 27zł…

Przyznam,że ostatnio zwinąłem część kabla i używam ok. 2 metrów ale w każdej chwili mogę go rozwinąć.

Kiedyś przed zakupem miałem podobny dylemat pomiędzy SHP1900 i SHP2500 ale słyszałem w opiniach,że SHP1900 mają słabe możliwości dopasowania do każdej głowy,nie wiem czy to prawda.

Tutaj luźne opinie:

http://www.opineo.pl/opinie-435630-phil … -1900.html

http://www.opineo.pl/opinie-435554-phil … -2500.html

Sam mam ten model Philipsa(właśnie w Biedronce je kupiłem :slight_smile: ) i nie odczuwam tego typu problemów.Jak na tę cenę to jeden z najlepszych modeli, działają bardzo dobrze, nie charczą i jak na mój gust(pewnie zryty :wink: ) dźwięk jest czysty i ni charczy mi na żadnym utworze(słucham trance’u i są utwory, które naprawdę mogą przetestować możliwości sprzętu).

Z mojej strony SHP-1900 to bardzo dobry wybór.