Wybór słuchawek

Hej, mam problem z zakupem słuchawek, jednak chciałabym aby słuchawki nie były zbyt drogie ponieważ za często z nich nie korzystam. Czy znacie słuchawki nauszne które są w przyzwoitej cenie i są wygodne?

ISK HD9999, to jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie miałem.
Akceptowalna cena i bardzo dobrze grają, także na słabszych źródłach.

Można poczytać: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-isk-hd9999/

dzięki za pomoc

Nie ma za co.

potem możesz jeszcze dokupić DAC - FIIO aby jeszcze lepiej grały :slight_smile:

JBL500 Po co wydawać tyle kasy jak nie będzie używał cały czas? Już poleciłbym te

no też spk wyglądają

Słuchawki mają dobrze grać i być wygodne a nie “dobrze wyglądać”.
No chyba, że jesteś wzrokowcem :wink: albo chodzisz po ulicy słuchając muzyki na smartfonie :wink:

Poza tym, co kabel to kabel. Jakość dźwięku lepsza.

1 polubienie

Dokładnie a jak do kupi jeszcze jakiś wzmacniacz dac żeby napędzić słuchawki to brzmienie będzie jeszcze o kolejne 2x lepsze.

A do Bluethooth to ci każdy powie kto ma choć minimalne pojęcie o słuchawkach że nawet najlepsze słuchwki pod bluethooh za 2k zagrają jak przeciętne dobre słuchawki w cenie 400-500zł. na kablu.

2 polubienia

A jaki masz budżet? Słuchawki do kompa/telefonu? Gier/muzyki/obu?

najlepiej to tak do około 200zł, słuchawki do kompa, bardziej do muzyki

Ale bezprzewodowe też mają swoje zalety. Kiedy przerzuciłem się na kabel, to urwałem 2 wtyczki, zanim się nauczyłem, że nie mogę w każdej chwili wstać i np. zaparzyć herbaty w kuchni z muzyką, albo obrócić się na fotelu biurowym z rozmachem :joy:

No ja w swoich starych akg mi kot maly przegryzł kabel ale za to że miałem kupione te lepsze z odpinanym kablem to kupiłem sobie lepszej klasy przewód i ku zdziwieniu brzmią teraz lepiej więc rekabling to nie jest bzdura , ale kur** sam kabel kosztował połowę tego co moje słuchawki.

W twoim wypadku powinieneś mieć nieco dłuższy kable a nie tak na cyk wtedy przy większym niekontrolowanym ruchu nie zerwiesz sobie kabla.

te ISK HD9999 to zaje**** sprawa i też mają możliwość zmiany kabla ludzie je czasem tak przerabiają że po włożeniu 2 tyle w mordowanie słuchawek potrafią brzmieć podobnie do tych powyżej w cenie jednego tysiąca.

A nie wiecie przypadkiem dlaczego te ISK zostały wycofane z większości sklepów i gdzie ewentualnie można je jeszcze dostać? Znalazłem je tylko na aliexp… ale nie chce mi się czekać na dostawę ponad miesiąc. Recenzje mają rewelacyjne.

Mi się to nie zdarzyło, ale czy miałeś taki przypadek z końcówką :

Nie pamiętam czy tak już było czy jakoś się wytarła, ale podczas ruchów słuchawki wychodzą z gniazda w moim telefonie od kilku miesięcy. W pozostałych urządzeniach trzymają się dobrze i nie ma z nimi większych problemów. Dźwięk też nie jest gorszy, a mam taniochę (Panasonic RP-HF100 za 6 dych) od ponad roku. W jakości dźwięku są porównywalne do gamingowych słuchawek brata od Maddoga. Jedyna różnica jaką odczułem w słuchaniu muzyki, również z gier i filmów to jedynie głośność, ale bardziej pasują na węższą głowę niż moja

W sumie nie napisałaś czy zależy ci na mikrofonie, ale jeśli nie ma to większego znaczenia to zerknij na te: Takstar HD2000, Sennheiser HD 206, AKG K52, AKG K72, OneOdio PRO-50 lub Audio-Technica ATH-M20X. JBL z serii TUNE zwykle grają bardzo przyzwoicie, ale mają tendencję do uciskania uszu.

1 polubienie

Argon 120, wygodne i przyjemne sluchawki do sluchania muzyki.