Wybór smartfon 1000-1500 zł

Witam proszę podpowiedzieć jaki smartfon wybrać w budżecie do 1500zl. Zależy mi głównie na szybkości działania i pracy bez zacięć

Jakieś dodatkowe wymagania, bo lista może być długa ?

Najmocniejszy procesor z najnowszym Androidem 10 to pewnie Redmi 9 Pro.

Telefon mi służy do dzwonienia, messengera,fb,youtube,Spotify, przeglądania internetu itp więc wymagań wielkich nie mam

No to ze swojej strony mogę Ci polecić:

  • Realme 6 Pro 8/128GB
  • Xiaomi Mi 9T 6/64
  • Huawei P40 Lite

Xiaomi Mi 9t i Mi 9 Lite
Redmi Note 9 Pro
Realme 6 Pro

Xiaomi Note 8 Pro spokojnie wystarczy.

Może wystarczy Redmi Note 9S? Bliźniak nadchodzącego POCOPHONE F2. do kupienia za 900 zł.

Huawei Nova 5T ma być 11 lipca za 1000 złotych w sklepie Huawei, obecnie regularnie w promocjach innych sklepów za 1150-1200. Procesor z P30 Pro, ten Redmi nie ma nawet startu. :wink:

Co ty piszesz jaki niby bliźniak? Snap 720G vs 865 to telefony z zupełnie innych bajek. staraj się swoją niewiedzą nie wprowadzać ludzi w błąd. https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/xiaomi-pocof2pro-vs-redmi-note9s/

Te telefony obok siebie nawet nie stały,

@smbody Ale co z wydajnego procesora skoro dostajesz protezę androida (bez sklepu play itd.)

Pardone. Chodziło oczywiście o X2, którego u nas ma nie być dostępnego.

Przecież ten telefon ma usługi Google. Sprawdź zanim zaczniesz pleść głupoty.

A ok nie myślałem ,że ktoś może polecać tak stary telefon. Huaweuie obecnie są albo stare albo bez usług i jedno i drugie bez sensu.

Sprawdziłeś w ogóle, co to za telefon? Przecież on nie jest stary. Ma aktualnego Androida i z dużym prawdopodobieństwem dostanie kolejnego. Procesor w nim jest półkę wyżej od 720G/G90T. Ty w ogóle wiesz, o czym piszesz?

Mam wrażenie ,że ty nie wiesz o czym piszesz telefon ma prawie rok dlatego niedługo skończy mu się okres wsparcia, a huwei wsparciem nigdy nie grzeszył. Obecnie ma androida 10 i szansa na następnego jest bardzo niska dlatego w mojej opinii ten telefon absolutnie nie jest wart 1300zł. Stary smartfon z ips za 1300zł a jego jedynym plusem jest procek, to zdecydowanie wole note 9 pro jest nowszy i zapewni dłuższe wsparcie no i bateria nieporównywalnie mocniejsza a procek praktycznie i tak różnica będzie znikoma. Po co pchać się w starocie z bardzo słabą baterią dla kilku procent więcej wydajności?

Procesor, aparat, czytnik z boku, porządny IPS, kompaktowe rozmiary. Lepszy od Xiaomi, które wysypuje się na co drugiej aktualizacji i błędy tam same usuwają pliki z telefonu. Przykro mi, proponowanie w tym momencie Xiaomi to jest samobójstwo. To nie są telefony dla normalnych ludzi, kiedy trzeba robić co drugi dzień kopie zapasowe, żeby telefon ci nagle czegoś nie pokasował. Sam mam jeszcze Redmi 5 Plus i szczerze? Ten telefon nie miał takich problemów, jakie mają obecne ich modele.

Widać ,że powielasz jakieś bzdury jeśli zdarzył się jakiś błąd to był on incydentalny. Xiaomi to obecnie jedna z najporządniejszych firm ,która ma najmniej wpadek. A ten telefon to staroć który niedługo straci wsparcie i umrze śmiercią naturalną. I do tego ma IPSa a to czy porządnego nie ma znaczenia. W cenie w której podał autor to tragiczny wybór.

Nie licząc usuwających się z telefonu plików, aktualizacji, które nic nie robią albo dodają nowe błędy itd. No świetna firma, nie potrafi poprawić paru błędów w MIUI i usunie Ci tryb szerokiego kątu przy okazji na trzy miesiące, bo tak.

To niezła śmierć naturalna na Androidzie 10, który będzie jeszcze wspierany przez aplikacje przez okres kilku lat. Śmiercią naturalną to umarł KitKat jakiś czas temu.

Podaj lepsze. Mi Note 10 Lite? Śmietnikowy system. Realme? Bloatware. Oppo? To samo. Samsung z Exynosami zjadającymi baterię jak cukierki? Weź się schowaj do szafy i tam siedź.

Jak ma Android 10 to może załapie się na aktualizacje od Google, chyba że Xiaomi je zablokowało w Romie…