Wybór smartfona za około 500 złotych

Chcę kupić smartfona ale mam problem z bogactwem wyboru. Na kupno mogę przeznaczyć około 500 złotych. Warunki: musi być nowy, oparty na Androidzie, 4,5"-5" i dobry procesor.

Powiem tak - nowy, z takim wyświetlaczem, do 500 zł i dobrym procesorem? Ciężko.

Sam ostatnio kupiłem sobie Overmax Vertis O1 Plus za 520 zł. Bardzo fajny sprzęt. Gdybym chciał kupić sobie Samsunga o podobnych parametrach - musiałbym wydać lekką ręką 2x więcej pieniędzy. Najważniejsze jest to, ze chodzi na nim większość gier i aplikacji - instaluje sobie co ciekawsze gierki które tutaj znajduje

yourapps.info/gry-na-androida

Wprawdzie GTA: San Andreas czy Need for Speed na nim nie pójdzie - z wiadomych przyczyn - ale spokojnie obsłuży RoboCop-a, Jurassic Park - a najbardziej do gustu przypadła mi Cut the Rope. O ile początkowe levele są proste, o tyle z 2 na początku są dla mnie zbyt zagmatwane :slight_smile:

ZTE V967S

V967S to lepsza propozycja noż Overmaxy, pentagramy i goklowery, .

Xiaomi Red Rice lub iocean X7S to sa odpowiednieV967Stelefony w tym pułapie

lenovo ma dobre telefony :slight_smile: 5 cali ok 700 zl wiec musisz jeszcze ze 200 zl dolozyc ;/

Nowego o dobrych parametrach ciężko, ja ostatnio dorwalem Samsunga Galaxy Note N7000 nowego za drobną kasę. Ale sprzęt ten kupisz w kwocie 500 ale używany, lecz naprawdę sprzęt bardzo wytrzymały i spełnia wszystkie me oczekiwania. Nie bój się używek, patrz tylko dobrze co jest napisane na aukcjii i tyle. Nowego naprawdę jest ciężko w tej kwocie dobrać. Ja bym został przy uzywkach. Ale to jest tylko moje zdanie :-).

Z ciekawszych tańszych telefonów to jeszcze ZTE oraz Huaweii :slight_smile: Zawsze to jakaś alternatywa.