Wybór smartfona

Witam,szukam smartfona ze średniej pułki albo jakiegoś “słabszego mocarza” :smiley:

Osobiście polecam LG L9. Mimo niektórych kiepskich opinii znalezionych w sieci (że zły aparat, słaby wyświetlacz itd.) kupiłam go i nie żałuję. Wyświetlacz jest super, aparat robi zdjęcia bardzo ładnie, Jedynie obudowa faktycznie sprawia wrażenie delikatnej, ale jeśli zabezpieczysz telefon dobrym pokrowcem, to nie ma problemu :slight_smile: Co do Androida to chodzi świetnie, bez przycięć (a otwieram na telefonie mnóstwo aplikacji: Fb, Twitter, Pou, Instagram i wiele innych). Batreria jest wytrzymała, mnie przy normalnym użytkowaniu ( przez co rozumiem dzwonienie, smsowanie i słuchanie muzyki (bez grania w Pou i aplikacji społecznościowych) starcza na 3-4 dni. W zestawie są słuchawki ( do rozmów ok, ale do muzyki polecam znaleźć inny model :smiley: ). Ogólnie jestem z niego zadowolona.

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Xperia S to też bardzo fajny telefonik (może już nie najnowszy ale OK) z dobrą jakością muzyki. Lumia 900 tą bym sobie odpuścił. Jak dobrze poszukasz to w Twioim przedziale cenowym znajdziesz 920 i to już świetny wybór jeśli chodzi o telefon z WP. Jeśli coś z androida to może coś z HTC? Np. One S tylko wtedy szukaj najpiej wersji z procesorem Z520e (Qualcomm MSM8260A (Snapdragon S4) o taktowaniu 1.5 GHz z układem graficznym Adreno 225). Jest również One S Z560e (Qualcomm MSM8260 (Snapdragon S3) o taktowaniu 1.7 GHz z układem graficznym Adreno 220.) ale to już mnie fajny model jeśli chodzi o parametry.

Lumia 920 podobno słabo trzyma bateria :confused: Czytałem o alternatywie dla tego telefonu: Samsung Ativ S hmmm muszę o nim trochę poczytać. Htc One S, ciężko chyba znaleźć w tej cenie ale poszukam go dziś i jutro, może coś bedzie;) Wydaje się być fajnym telefon, martwi mnie tylko czy będzie działał płynnie. Co byście wybrali Sony Xperia S czy HTC One S?

Każdy praktycznie smartfon jeśli masz go cały czas on-line i korzystasz średnio intensywnie to jest konieczność ładowania codziennie. Ja zawsze zostawiam na noc pod ładowarkę. Osobiście mam 902-tkę i baterię uważam za bardzo dobrą. Z androidami które miałem bywało gorzej. One S znajdziesz bez problemu tylko część będzie z tym gorswzym procesorem. Warto poszukać aukcji z tą lepszą wersją.

Od HTC One S lepszy jest podobno Sony Xperia SP hmmm im więcej propozycji tym większy mętlik w głowie :confused: A jakby zwiększyć budżet do dajmy na to 800zł, dało by radę wychaczyć coś lepszego :)?

Ostatnio pojawił się HTC One Max - myślicie, że jest to dobry sprzęt? Telefonem o podobnejwielkości jest Sony Xperia z Ultra - który z nich jest lepszy?

Ja bym chyba stawiał na Xperia Z Ultra :slight_smile: To moje zdanie tylko:D

Lumie 710 i 900 skreśl - są z poprzednią wersją systemu i nie będzie już aktualizacji.

Lumia 820 wytrzymuje u mnie spokojnie dwa dni - ale ja nie jestem ciągle online. Aparat jest dobry.

Też raczej nie brałbym Lumi. Generalnie Nokii coś się nie udają smartfony. Samsung jest liderem, ale jest drogi. Stawiałabym na Xperia T lub Xperia S. Są to bardzo dobre telefony za przyzwoite pieniądze. Tutaj masz porównanie http://comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-t-vs-sony-xperia-s.html

Pod względem ceny są praktycznie takie same. Parametry techniczne też są podobne. Trzeba rzucać monetą :slight_smile: