Wybór smartphone'u - LG 4x HD czy Samsungu Galaxy S3/S4

Jaki smartfon ?

Witam.

moje pytanie brzmi tak jak w temacie a więc jaki smartfon polecacie z androidem ! ?

Proszę o dokładne uzasadnienie dlaczego :smiley: szukam takiego aby dobrze się na nim grało,słuchało muzyki, oglądało filmy,robiło zdjęcie i kręciło filmy i latało po necie :smiley: Nie interesuje mnie Note 2 i te z większymi wyświetlaczami od niego :slight_smile:

Jak na razie cena nie gra roli :smiley: Chciałbym jakiś od 4 do 5 cali :smiley: jakieś propozycje ;D ?

Samsung Galaxy S3, S4, THC One … wybierz jaki Ci się podoba. Najlepiej wybierz sobie faworytów i porównaj :slight_smile:

zastanawiam sie nad LG 4x HD , Samsungu Galaxy S3/S4 :smiley: A może macie jakieś propozycje dorównujące tym smartfonom :smiley: ?

Najbardziej przeważa S3 :smiley:

Sam mam S3 i wg mnie wystarcza spokojnie do grania, oglądania filmów oraz do słuchania muzyki (dobre słuchawki, dźwięk o wiele lepszy niż w Nokii - wg mnie), zdjęcia i filmy bardzo dobrej jakości, co do internetu - nie narzekam -> szybki jak na smartfony (zależy od pakietu danych).

Wg mnie S4 ma troszkę za wiele zbędnych bajerów, ale co kto lubi.

Ja polecam S3.

lordjahu ,

Dzięki twojej opinii już prawie wybrałem :smiley: , a jak z baterią ? Dobrze się sprawuje :slight_smile: ?

Hmmm zależy jak zamierzasz go użytkować. Ja mam wyłączone większość funkcji, bo jestem starej szkoły (jak coś potrzebuję to włączam) - włączone mam z dodatków - obrót ekranu, dźwięk (no ba!), dane pakietowe (łączność z netem), oszczędzanie energii i synchronizację. Do elementów które włączam jak potrzebuję zaliczam -> bluetooth, gps, wi-fi oraz bajery samsunga z kategorii ruch itp. bateria przy zwykłym użytkowaniu - od czasu do czasu połączenie z netem, słuchanie muzyki czy zagranie w jakąś grę - starcza mi na maks 2 dni, lecz ostatnio przeprowadziłem test - odbierałem tylko sms i telefony, rzadko korzystałem z przeglądarki, głównie słuchałem muzy - bateria wytrzymała mi wg. aplikacji “Bateria” - ponad 4 dni (coś w deseń 4 dni 20 godzin), więc nie narzekam.

oooo to bardzo dobrze :slight_smile: więc bardzo dziękuje dziękuje Ci za pomoc :stuck_out_tongue:

Spoko, w razie problemów czy pytań pisz :stuck_out_tongue_winking_eye: